Skip to main content
Apžvalgos

Skapiškyje lyg medus širdžiai nuskambėjo dainuojamosios poezijos festivalio „Tai-Aš“ koncertas

By 18 spalio, 201819 spalio, 2018No Comments

   Ruduo – bene pats romantiškiausias metų laikas, šiemet dosnus ne tik puikiu oru, bet gražiais renginiais. Vienas jų – jau tradiciniu Skapiškyje tapęs dainuojamosios poezijos festivalio „Tai-Aš“ koncertas, penkiolika metų džiuginantis rajono žiūrovus.

   Spalio 17 d. į rudeniškai pasipuošusią Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio salę susirinko gausus būrys bardų bei dainuojamosios poezijos mylėtojų, atvykusių širdis sušildyti nuostabia muzika. Jungtiniame „Tai-Aš“ koncerte pasirodė: aktorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis, aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas su žmona, profesionalia violančelininke, Agne Arbačiauskiene, Vidas Petkevičius ir Martynas Kuliavas, Ronny de Rauw ir Ruben Schelstraete  duetas iš Belgijos, nuoširdus duetas ir Prancūzijos – Ganance Bauhain ir Daniel Jeanbrau bei jungtinis Skapiškio ir Pandėlio trio – broliai Kazimieras ir Povilas Puronai kartu su  Asta Davoliene.

   Koncerto metu būta ir mielų netikėtumų. Aktorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis bei atstovė iš Vilniaus mokytojų namų pasveikino savo artimą draugę, Kupiškio rajone puikiai žinomą kūrybingąją režisierę, Lietuvos mėgėjų teatrų sąjungos prezidentę Vitą Vadoklytę neseniai praėjusio jubiliejaus proga. V. Vadoklytę bei visus koncerto atlikėjus sveikino ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.

   Šiltas rudens vakaras, lydimas širdžiai jaukios muzikos, prabėgo nejučia. Šešioliktasis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai-Aš“ Lietuvoje ir penkioliktasis koncertas Skapiškyje žiūrovams paliko pačias gražiausias emocijas.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio