Apžvalgos

Skelbiamas nominacijų konkursas „Už nuopelnus Kupiškio krašto kultūrai“

By 8 balandžio, 2021 No Comments

Nominacijos teikiamos didžiausių laimėjimų kultūros srityje 2019–2020 kalendoriniais metais pasiekusiems fiziniams ir/ar juridiniams asmenims už:

1. reikšmingą kultūrinę veiklą, kultūrines iniciatyvas;

2. svarią vadybinę veiklą kultūros srityje;

3. etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą;

4. aktyvią kraštotyrinę veiklą;

5. Kupiškio krašto kultūros garsinimą, reprezentavimą respublikoje ir už jos ribų (leidiniai, garso ir vaizdo įrašai, publikacijos, viešieji renginiai, koncertai, televizijos laidos, švietėjiška ir kraštotyrinė veikla ir kt.);

6. kitas Kupiškio krašto kultūrai reikšmingas veiklas.

 

Kandidatus nominacijoms gali siūlyti Kupiškio rajono įmonės, biudžetinės ir viešosios įstaigos, organizacijos, bendruomenės, asociacijos, Kupiškio rajono gyventojai užpildydami nominacijos pretendento veiklos charakteristiką. Pretendentas pats savęs siūlyti negali.

Charakteristikas reikia pristatyti į Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrių (Lauryno Stuokos-Gucevičiaus a. 14) iki balandžio 23 d. įskaitytinai. Voką su užrašu „Kultūros, švietimo ir sporto skyriui“ atsiųsti paštu arba įdėti į pašto dėžutę, pakabintą prie pastato, esančio adresu Lauryno Stuokos-Gucevičiaus a. 14.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 459) 35 610 arba el. p.:vytautas.knizikevicius@kupiskis.lt

Veiklos charakteristikoje aprašomi nuveikti darbai, pažymima, už kokius nuopelnus rekomenduojama skirti nominaciją.

Komisija iki balandžio 30 d. atrenka fizinius ir/ar juridinius asmenis Nominacijoms gauti.

Visa informacija ir paraiška: https://www.kupiskis.lt/lt/informacija/naujienos-aktualijos/skelbiamas-nominaciju-konkursas-uz-nuopelnus-kupiskio-krasto-kulturai.html

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply