Skip to main content
Apžvalgos

Smagi Kaziuko mugė Subačiaus gimnazijoje

By 4 kovo, 20167 kovo, 2016No Comments

Kovo 4-ąją su prasidėjusiu pavasariu į Subačių atkeliavo Šv. Kazimieras – šventasis, dangiškasis Lietuvos globėjas. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalaitis. Dėl savo pamaldumo ir doro gyvenimo 1602 m. paskelbtas šventuoju.

Į nuotaikingą tradicinę Kaziuko mugę gimnazijoje, Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio kapelą pakvietė muzikos mokytoja Vilma Aleknienė. Svečius pasitiko vaikiškų balsų šurmulys, besišypsantys prekiautojai, kurie buvo labai turtingi – siūlė saldumynų, gardžios arbatos, megztų šlepečių, grožybių iš medžio, puikių molio bei keramikos dirbinių.

Už muzikinius kūrinius Subačiaus padalinio kapela buvo gausiai apdovanoti – mugės organizatorė įteikė didžiulį saldainį ir riestainių „karolius“, dailės mokytoja Genia Vaičikauskienė kiekvienam kapelos nariai įteikė po suvenyrą – molinį paukštelį.

Kokia mugė be pirkinių! Įsigiję, tai ko norėjome, atsisveikinę su savo bičiuliais, su puikia nuotaika grįžome į darbą. Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinys dėkingas Subačiaus gimnazijos bendruomenei už galimybę kartu pasidžiaugti gyvai atliekamos muzikos garsais.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkės Ingos Dovydėnienės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio