Skip to main content
Apžvalgos

Smagios adomyniečių Antaninė

By 26 birželio, 201421 gegužės, 2016No Comments

Adomynėje šis sekmadienis buvo ypatingas: švč. Mergelės Marijos vardo Adomynės bažnyčioje buvo švenčiami tradiciniai švento Antano atlaidai. Po šv. Mišių, po Pirmosios Komunijos žmonės neskubėjo namo, nes dvaro kiemelyje visų laukė Anykščių rajono Andrioniškio kaimo kapela „PELYŠA“, vadovaujama Vytauto Žiuko.

Na o Adomynės laisvalaikio centro kapela „JARA“, vadovaujama Vaivos Mališauskienės ir Rimos Lapienienės, Antanų sveikinti buvo nuvykusi net į Pasvalio rajono Kriklinių miestelį. Po Antaninių atlaidų Bendruomenės namų kiemelyje čia irgi buvo sveikinami Antanai, pagerbti šienpjoviai ir grėbėjos, pabendrauta, pasidalyta projektinės veiklos patirtimi, nes tuo pat metu vyko ir Kriklinių bendruomenės edukacinės programos ,,Bulvės mūsų krašte“ pristatymas. Visi pasigardžiuodami galėjo paragauti puikių Kriklinių gaspadinių patiekalų iš bulvių.

Puikiai nusiteikę grįždami į namus ansambliečiai smagiai fotosesijai pabiro nuostabiame aguonų lauke, kur plačiai ir galingai skambėjo jų iš širdies traukiamos šienapjūtės dainos. Net saulė nušvito ir debesys trumpam išsisklaidė!

 

 

 

 

 

 
Virginija Pakalniškienė,

 

 

Adomynės kaimo bendruomenės pirmininkė

 

 

 
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio