Apžvalgos

Šou „Šokių ringas“ finalas

By 2 liepos, 2021 7 liepos, 2021 No Comments

Prabėgo keturios ritmingos šou „Šokių ringas“ savaitės. Kiekvieną kartą šokėjai atlikdavo skirtingą šokį bei turėdavo įveikti šio šou sumanytojos, Kupiškio kultūros centro choreografės Irinos Bubnovos, mestą iššūkį. Žiūrovų patogumui renginį tiesiogiai YouTube kanalu  transliavo „Kupiškio TV“.  Viso šou ciklo metu scenoje pasirodė šie šokėjai: Pijus Gudonis su dvejomis šokių partnerėmis – Aine Jakubakite ir Urte Aleksandravičiūte, Benediktas Žiogas ir Ula Aleksandravičiūtė, Haroldas Žalnieriūnas ir Kamilė Gerasimovaitė, Emilijus Beinoras ir Nikolė Lupeikytė, Nikita Zimin ir Viltė Jakubkaitė, Vytas Jakšys ir Luka Gronskytė, Giedrius Kareiva ir Urtė Baltakytė. Šokėjams choreografijas padėjo kurti  sportinių šokių studijos „Vyja“ vadovas Vytenis Jackūnas.

Liepos 2-ąją, šokių projekto finalą atidarė  bei programą paįvairino „Ugnės“ studijos mergaičių šokėjų iš Grigiškių pasirodymai (vadovė Ugnė Goštautienė).

Renginyje buvo paskelbtos kelios nominacijos: „Žaviausia pora“ nominantais tapo: Emilijus Beinoras su Nikolė Lupeikytė bei Pijus Gudonis su Urte Aleksandravičiūte. „Artistiškiausia pora“: Benediktas žiogas su Ula Aleksandravičiūte bei Giedrius Kareiva su Urte Baltakyte. „Profesionaliausia pora“: Nikita Zimin su Vilte Jokubkaitė bei Haroldas Žalnieriūnas su Kamile Gerasimovaite. „Geriausias aktorius“:  Nikita Zimin ir Emilijus Beinoras. „Publikos numylėtiniai“ tapo Vytas Jakšys su Luka Gronskyte. Finalinio šou dieną, paaiškėjo ir pagrindinio prizo, 300 Eur, nugalėtojai. Jais tapo šauni pora, sulauksi daugiausiai ekspertų ir žiūrovų palaikymo – Vytas  Jakšys ir Luka Gronskytė.

Visi šokėjai apdovanoti medaliais ir padėkos raštais  Nuoširdžiai sveikiname laimėtojus bei visas šokių poras, kurioms linkime sėkmės ir aukštų pasiekimų!

Keturių dalių „Šokių ringas“ ciklą vedė Kupiškio kultūros centro koncertų, spektaklių organizatorė Domilė Sriubikienė. Finalinio šou įrašą žiūrėkite: https://youtu.be/qf7PHiypNRE

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply