Skip to main content
Apžvalgos

Sporto ir muzikos šventė Šepetoje

By 2 rugsėjo, 201421 gegužės, 2016No Comments
 
 

Prieš paskutinę vasaros dieną ir paskutinę vasaros naktį Šepeta paskendo triukšme, bet maloniame ir kūnui ir sielai.

Šepetos laisvalaikio centras su partneriais KKKC ir Šepetos kaimo bendruomene surengė SPORTO IR MUZIKOS ŠVENTĘ, skirtą vasarai palydėti.

Rugpjūčio 30 d. 13 val. į šventę rinkosi sportininkai iš Šepetos, iš aplinkinių kaimų ir miestelių, net iš Rokiškio atvyko. Vyko registracija į įvairias sportines varžybas.

14 val. Iškilmingai atidaryta šventė, kuri prasidėjo sportinėmis varžybomis. Varžybose teisėjavo KKKC treneriai Ričardas Puntuzas ir Algimantas Baziukas, jiems talkino sporto organizatorė Loreta Kručienė bei Šepetos bibliotekininkė Neringa Paukštienė. Pirmosios vyko krepšinio varžybos, kuriose varžėsi net 8 komandos, o lygiagrečiai vyko šaškių, ,,Bočia“, ,,Žiedų mėtymo“ varžybos.

Po krepšinio varžybų, prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Vėliau vyko futbolo varžybos, čia buvo ne ką mažiau komandų kaip ir krepšinyje. Po futbolo varžybų visi, kas norėjo, galėjo išbandyti jėgas virvės traukimo varžybose. Šia rungtimi susidomėjo ir jaunas ir senas, ir mergaitė, ir berniukas. Buvo smagu…

Po komandinių rungčių vyko stipriausių rankų savininkų varžybos. varžovai varžėsi rankų lenkimo bei giros (24 kg.) rovimo varžybose.

Buvo ir daugiau smagių žaidimų, kuriuose galėjo dalyvauti kas tik nori ir nebūtinai varžytis, o tiesiog pažaisti. Visi noriai žaidė stalo futbolą.

Po futbolo ir kt. varžybų vyko apdovanojimai, kuriuose dalyvavo Kupiškio seniūnas Julius Semėnas. Pastarasis pasveikino šventės rengėjus bei įsteigė saldų prizą Virvės traukimo varžybų nugalėtojams.
Po visų sportinių varžybų vyko nuostabus koncertas, kurio pradžioje, sveikinimo žodį tarė režisierė (l. e. Kupiškio kultūros centro direktoriaus pareigas) Vita Vadoklytė.

Pirmosios scenoje pasirodė Šimonių kultūros namų aktorės. Kaip visada, jos žiūrovus džiugino intermedijomis, kurių tematika aktuali buvo prieš 50 metų ir liko aktuali šiandienos žmogui.
Nuostabiomis ir lyrinėmis dainomis bei romansais šepetiškius stebino, o kai kuriuos ir virkdė grupė ,,Romantikai“ (vadovė Erika Treznickienė). Net nutrūkusi gitaros styga nesutrukdė jų pasirodymui. ,,Romantikus“ vėl keitė šimonietės aktorės. O susirišę stygą ,,Romantikai“ vėl keitė Šimonių artistes.

Paskutinis šios šventės akordas buvo linksmas ir be galo nuotaikingas Šimonių kultūros namų vokalinio moterų ansamblio ,,Šilagėlė“ (vadovė Vaiva Mališauskienė) pasirodymas.
Visi kolektyvų nariai, dalyvavę šventėje gavo UAB ,,Durpeta“ įsteigtus prizus – substrato maišus (po 10 kg.) gėlėms auginti.

Na žinoma, po to vyko smagi vakaronė – šokiai, kuriuose šoko ir jauni, ir seni.

Todėl drąsiai galima teigti, kad šventė pavyko, joje buvo ką veikti ir jaunam ir senam, ir sportininkui ir mylinčiam meną. Beje, šventės dalyviai bei žiūrovai buvo vaišinami gardžia sriuba, kurios užteko visiems ir net pakartoti gavo kas norėjo.

šventės metu vyko prekyba užkandžiais, gėrimais, saldumynais, žaislais.

Šventės rengėjai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems šventėje, ypatingai dėkoja visiems, kurie savanoriška pagalba padėjo surengti šią šventę ir žinoma, dėkoja šios šventės rėmėjams: ūkininkui Egidijui Černiui ir UAB ,,Durpeta“.

p.s. Dėkojame ir Dievui už puikų orą padovanotą šventės dalyviams ir rengėjams 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
Šepetos
laisvalaikio centro meno mėgėjų kolektyvų vadovė Vaiva Mališauskienė
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio