Skip to main content
Apžvalgos

Stovykla „5 šokio dienos Subačiuje“

By 18 rugpjūčio, 202010 rugsėjo, 2020No Comments

Pirmą kartą Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinyje pateikus projektą ir gavus finansavimą,  vaikams ir jaunimui, rugpjūčio 10-14 dienomis organizuota šokio krypties stovykla. Stovyklos vadovė Rima Paliulienė, o jai talkino Kupiškio KC Subačiaus padalinio darbuotojai. Stovyklos tikslas – sutelkti vaikus ir jaunimą bendrai veiklai, plėtoti jų kūrybiškumą, judesio laisvumą, išraiškingumą, muzikos pajautimą per šokį.

Stovyklos dalyviai buvo įtraukti  į aktyvią fizinę veiklą, supažindinti su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, vaidybos, teatro ypatybėmis scenoje, scenos kultūra  bei menine-kūrybine veikla. Penkias dienas vyko edukacinės veiklos, kuriose kartu su vaikais dirbo daugkartinis Lietuvos šokių čempionas, TV projekto „Šok su žvaigžde 2019“ nugalėtojas, kupiškėnas Gedvidas Meškauskas, choreografė Irina Bubnova, režisierė, aktorė, pedagogė Violeta Mičiulienė, sportinių šokių treneris, pedagogas, choreografas Dainius Joffė, „Zumbos“ užsiėmimą vedė Ernesta Varnauskienė bei Diana Prusevičienė, kvepiančio muilo ir piešimo ant veidukų edukaciją vedė Aurelija, grožio paslapčių mokė Dovilė Vilkanauskienė.

Stovykloje šokių, vaidybos ir meno užduočių metu kūrybinį potencialą ir meninę saviraišką ugdė 21 stovyklos dalyvis. Džiugu, kad į užsiėmimus atvykdavo ir viešnios iš Kupiškio. Nuostabus ir nepakartojamas šokio pasaulis!

 

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply