Skip to main content
Apžvalgos

Stovykla „Atostogauk, pramogauk, išdykauk“ Subačiuje

By 4 liepos, 2022No Comments

 

Birželio 29 – liepos 1 d. Subačiaus padalinyje vyko vasaros stovykla „Atostogauk, pramogauk, išdykauk“.

Pirmąją stovyklos dieną žaidėme susipažinimo, komandos formavimo, susikaupimo žaidimus, aktyviai leidome laiką lauke žaisdami badmintono raketėmis ir kamuoliais. Taip pat paminėjome dviejų stovykloje dalyvaujančių sesučių Guodos ir Viltės gimtadienius, smagiai šokome padalinio didžiojoje salėje.

Antrąją dieną skyrėme muzikai. Žaidėme įvairius muzikinius, ritminius žaidimus, dainavome karaoke.

Trečiosios dienos metu stovyklautojai mokėsi šokti, vėliau Panevėžio AVPK Kupiškio r. PK bendruomenių pareigūnė D. Baliuvienė pristatė policininko profesiją, pademonstravo ginklus ir atsakinėjo į vaikų klausimus. Papietavę ir atsigaivinę ledų ir vaisių kokteiliais stovyklos dalyviai žiūrėjo filmus.

Ketvirtoji stovyklos diena – edukacijų diena. Vaikai lankėsi K. ir R. Paliulių Šeimos kepyklėlėje, kur patys galėjo išsikepti sau po mielinį riestainį. Aktyviai leidome laiką prie Valakų bendruomenės pavėsinės, gardžiavomės ant grilio keptomis dešrelėmis. Apsilankėme pas tautodailininkę G. Vaičikauskienę, kuri mokė vaikus lipdyti molinius paukštelius – švilpukus.

Paskutinę, penktąją dieną, vyko susitikimas su Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentu Modestu Puiše. Vaikai sužinojo daug naujų dalykų apie sveiką mitybą, fizinio aktyvumo svarbą, kaip svarbu gerti vandenį, kokią žalą žmogaus organizmui daro telefonas. Dieną užbaigėme maudynėmis ežere.

Stovykla prabėgo greitai, bet turiningai. Nuoširdžiai dėkojame stovyklos svečiams ir edukatoriams, skyrusiems laiko susitikimui su vaikais. O visų vaikų lauksime kitose stovyklose bei renginiuose.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio