Skip to main content
Apžvalgos

Stovykla vaikams „Smagus pasaulio pažinimas“

By 24 rugpjūčio, 202015 gruodžio, 2020No Comments

Rugpjūčio 17-21 dienomis Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salėje pirmą kartą organizuota vaikų dienos stovykla „Smagus pasaulio pažinimas“, kurioje dalyvavo 15 vaikų. Šio projekto sumanytoja – kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė.

Pirmoji stovyklos diena buvo edukacinė. Stovyklautojai vyko į Palėvenės dominikonų vienuolyną (Kupiškio r.), kur juos sutiko bendruomenės „Palėvenys“ vadovė Laimutė Juknevičienė. Ji supažindino su vienuolynu bei jo istorija.  Po pietų sekė muzikinis etno susitikimas su Kupiškio kultūros centro folkloro ir paveldosaugos kolektyvu „Jaunimo Ramuva“ (vadovė Daiva Palionienė).

Antroji diena buvo skirta menams – teatrui ir muzikai. Teatrinį susitikimą vedė Kupiškio kultūros centro režisierė Vilija Morkūnaitė, kuri iš stovyklautojų prašė susikaupimo, bet kartu ir greitos reakcijos. Režisierė paaiškino, ką ir kuris kūrybinis žaidimas atskleidžia apie mus pačius. Antroji, ramesnė dalis – dainavimas. Muzikuota kartu su KC Noriūnų laisvalaikio salės meno vadove Irena Jėčiuviene. Suburta dainuojančių bei įvairiais instrumentais grojančių asmenų grupė suprato, kad muzika – reikalas rimtas!

Trečioji stovyklos diena buvo kupina judesio, žaidimų ir nuotykių: įvyko susitikimas su KASP Vyčio apygardos 504 kuopos kare savanore, seržante Regina Kavoliūnaite. Ji pasakojo apie išgyvenimo pamokas, kuopos istoriją, ginkluotę. Seržantė pasiūlė aibę įvairių varžybų, stiprinančių draugiškumą, bendruomeniškumą bei gebėjimą dirbti komandoje.

Ketvirtąją dieną stovyklautojai praleido prie Kupiškio marių. Vaikus džiugino vandens batutų parkas, žaidimų aikštelė, futbolas, badmintonas, gardi pica. Dienos pabaigoje aplankytas ir Kupiškio piliakalnis.

Rugpjūčio 21 d. įvyko stovyklos pabaiga. Paskutinė „Smagus pasaulio pažinimas“ diena praleista vykdant vaikų dailės plenerą, smagiai žaidžiant ir leidžiant laiką prie draugystės laužo, kuriame stovyklautojai išsikepė bulvių.

Stovykloje dirbo: Kupiškio KC Noriūnų  laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė, Kupiškio VB Noriūnų padalinio vedėja Irena Kasparonienė, talkino su KC Noriūnų laisvalaikio salės meno  vadovė Irena Jėčiuvienė.

 Džiaugiamės galėję suteikti vaikams šansą išreikšti ar atrasti save bei patirti nepakartojamų akimirkų, kurios tikimės, kad išliks įsimintinos ilgam!

Kupiškio KC Noriūnų laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio