Skip to main content
Apžvalgos

Subačiuje atidarytas naujas kūrybinis sezonas

By 23 spalio, 2017No Comments

   Kiekviena nauja pradžia pareikalauja savų pažadų, iššūkių. Peržengę naujųjų metų slenksti mes pažadame sau įvairiausių padažų, kurių dažnas taip ir lieka neištesėtas. O kaip būna su kultūra? Kiekviena kultūros įstaiga dirba savo darbą nepertraukiamai, tačiau visgi, rudeniop, su malonumu atidaro naują kūrybinį sezoną, įpareigojantį ir žiūrovams pažadantį dar daugiau kokybiškesnių kultūrinių renginių.
   Spalio 21-osios vakarą Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinys garbingus svečius ir visuomet laukiamus žiūrovus sukvietė į ypatingą vakarą – kūrybinio sezono atidarymo šventę. Scenoje sukosi, dainavo šio padalinio senbūviai bei naujai įregistruoti kolektyvai: jaunimo muzikos grupė „Five like one“ ir vaikų instrumentinis ansamblis (vad. Darius Jakštonis), „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ (vad. Inga Dovydėnienė), jaunimo šokių studija (vad. Rima Paliulienė).
   Puikiame renginyje sveikinimo kalbas tarė ir gražių žodžių šio padalinio darbuotojams nestokojo: Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, LR Seimo nario Audriaus Šimo padėjėja Eglė Blaževičienė, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis bei bendruomenių atstovai. Pilnutėlė salė žiūrovų stebėjo sezono atidarymo koncertą, tarp jų ir Subačiaus klebonas, aktyviai palaikantis kultūrą.
   Nuoširdžiai didžiuojamės, kad Subačiaus padalinys yra it švyturys, spinduliuojantis pačią ryškiausią kultūros šviesą. Linkime sėkmės ir neblėstančios kūrybos metų!

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio