Skip to main content
Apžvalgos

Subačiuje tradiciškai skambėjo „Kur dvi širdys – ten pora“

By 27 kovo, 2017No Comments

Pavasarėjantis ir šiltėjantis oras ne tik budina gamtą, bet ir patį žmogų, sukeldamas jam vis geresnę savijautą, nuotaiką. Tačiau sielą pažadinti ir ją pripildyti gali tik muzikos garsai, kurių kovo 26-ąją Subačiuje buvo itin daug. Čia vyko tradicinė mažų ansamblių, muzikos ir šokių šventė „Kur dvi širdys – ten pora“.

Prieš vienuoliką metų šventės iniciatorę ir sumanytoją tapusią dabartinę Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio mėgėjų meno kolektyvo vadovę Ireną Jėčiuvienę sveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas. Šventėje dalyvavo ir dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nario Audrio Šimo sekretorė – padėjėja Eglė Blaževičienė, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis.

Ši vokalinį žanrą populiarinanti šventė buvo skirta 70-osioms Maestro Stasio Povilaičio gimimo metinėms. Kiekvienas šios šventės dalyvis – vokalistas ar vokalinis duetas, kitos sudėties muzikinis kolektyvas, dainavo po dvi pasirinktas dainas ir vieną, kaip didžiulės pagarbos ir atminimo ženklą – Stasio Povilaičio.

Renginį pradėjo šeimininkės – moterų vokalinis kvartetas „Luknė“. Po gražių dainų atėjo metas šokiui, kuriuos dovanojo Kupiškio kultūros centro senjorų ir vaikų šokių kolektyvas „Amrita“. Šventę tęsė Kupiškio kultūros centro Salamiesčio padalinio kantri muzikinė grupė „Lyja“, nuostabios bičiulės iš Biržų rajono – vokalinis moterų kvartetas „Rovėjūnės“, Rimos Žudienės ir jos mokinės Radvilės Kraujalytės duetas, „Panevėžio garso“ saksofonistų kvarteto vyrai, Petro Matulio  ir Eduardo Juknevičiaus duetas iš Biržų rajono. Šventę „Kur dvi širdys – ten pora“ karūnavo jungtinė dalyvių daina „Švieski man vėl“.

Renginį vedė Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė.

 

Kupiškio kultūros centro informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio