Skip to main content
Apžvalgos

Subačius sukvietė į rudeniu kvepiantį renginį „Skinsiu obuolį raudoną“

By 2 spalio, 201711 spalio, 2017No Comments

   Rugsėjo 29-ąją Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinys pratęsė kasmetinę tradiciją ir sukvietė miestelėnus bei svečius į rudeniu kvepiančią šventę – vakaronę „Skinsiu obuolį raudoną“. Renginį vedė Kupiškio kultūros centro Lukonių laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Violeta Kunskienė.
   Šventinis vakaras buvo pradėtas edukacine programa – Subačiaus žolininkės Renatos Montvilienės pasakojimais apie Lietuvoje augančius žolynus, jų naudą sveikatai. Žolininkė rekomendavo,  kokias arbatas reikėtų gerti nenorint susirgti ir kaip gydytis, jei liga „pričiupo“.
   „Skinsiu obuolį raudoną“ kiekvienais metais sukviečia šeimininkes, kurios ateina nešinos gardžiausiais pyragais. Jų paragauti ir įvertinti suskubo žiūrovų išrinkta komisija, kurią sudarė: Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis, aktorė ir visų mylima kraštietė Violeta Mičiulienė bei Subačiaus moterų klubo „O vakarai ilgi“ vadovė Edita Puidokaitė. Apžiūrėjus skanėstus paaiškėjo, kad bendras pyragų ilgis sudarė 2,7 metro! Kvepiančiam vakarui muzikinio skonio suteikė nuotaikingus kūrinius dovanoję atvykę svečiai iš Vadoklių kultūros centro – Jotainių vokalinis ansamblis „Gražios natos“ (vad. Vaidas Dzežulskis).
   Šventinis vakaras buvo praleistas išties jaukiai ir nuotaikingai. Džiugu, kad Subačiuje yra stipri bendruomenė, kuri padeda kurti ir skleisti kultūrą.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio