Skip to main content
Apžvalgos

Subatėnai viliojo turgeliu „Po beržais“

By 22 rugpjūčio, 201624 rugpjūčio, 2016No Comments

Puikus, saulėtas sekmadienis ir smagiai grojanti muzika prie Kupiškio rajono savivaldybės  kultūros centro Subačiaus padalinio viliojo žmones ateiti ir pasmalsauti  – kas čia vyksta. Mintis organizuoti tokio pobūdžio socialinę akciją kilo Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkei Ingai Dovydėnienei. Šiai naujai iniciatyvai pritarė pavieniai Subačiaus bendruomenės nariai. Didžiausią įspūdį suteikė jausmas, kad net ir būdamas ne milijonieriumi ar net vaiku gali padėti kitam. Ir tas stebuklingas, vidinis gėrio jausmas skaidrino mintis ir tiesė kelią pasaulėžiūros kaitai. Svarbu ir tai, kad turgelyje užsiėmimą bei naudos rado bet kokio amžiaus žmonės, nes visi galėjo pardavinėti, mainyti, pirkti, draugiškai dovanoti ar bendrauti. Svarbiausia yra, tai, kad tai vieta, kur pelnas nėra svarbiausias tikslas, tai šeimų bendravimo, bendradarbiavimo, susitikimų vieta.

Po trumpos įžangos Inga Dovydėnienė padėkojo visiems susirinkusiems, pasidžiaugė naujo formato renginiu, išreiškė viltį, kad jis augs ir taps tradiciniu, palinkėjo visiems smagiai pabendrauti, pardavėjams – sėkmingai parduoti, iškeisti ar atiduoti drabužius, žaislus ir kitus daiktus, visiems kartu turiningai praleisti laiką. Po muzikinės pertraukos visi buvo pakviesti į muilo burbulų konkursą, kuriame galėjo dalyvauti po 2 iš vienos šeimos, tai vaikas ir tėtis, vaikas ir mama, anūkas ir močiutė – jei trumpai  – vienas vaikas ir viena suaugęs tos šeimos narys. Buvo sudaryta komisija iš trijų narių, kurie tam tikrą laiką stebėjo visus, pučiančius burbulus. Visi ypatingai stengėsi, todėl nugalėjo draugystė ir visi mažieji konkurso dalyviai buvo apdovanoti salžiais, o suaugusieji gavo simboliniais prizais.

Susirinkusiųjų šypsenos bei puiki nuotaika leido suprasti, kad tokio renginio subatėnams tikrai reikėjo. Puiki šeimų bendravimo, bendradarbiavimo popietė netruko prabėgti.

Rugpjūčio 21 d. pasėtas mažas gerumo daigelis užaugs dideliu medžiu. Gautus drabužius, daiktus perduosime Subačiaus seniūnijos socialinei darbuotojai Rimutei Ragauskienei. Iš tiesų, kiekvienam/-ai atėjusiam/-ai labai, labai dėkojame. AČIŪ!

Už nuotraukas, gerą nuotaiką dėkojame – Raimondui Alešiūnui.

Už idėjos populiarinimą, sklaidą, pagalbą – Verutei Puidokienei.

Už patarimus kitam turgeliui Vilytei Trečiokaitei – Mičiulienei ir jos šauniam tėčiui.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio