Skip to main content
Apžvalgos

Suskambėjo tradicinė kapelų šventė „Spanguolynė“

By 22 spalio, 2018No Comments

               Rudeniui įsibėgėjus kelerius metus iš eilės žiūrovus pasitinka tradicinė, geros nuotaikos užtaisą garantuojanti kapelų šventė „Spanguolynė“. Daugelį metų ši šventė kvietė į Šepetą, tačiau šiemet persikėlusi į Kupiškio kultūros centro sceną sukvietė dar didesnes šios šventės ir tokio muzikos žanro mylėtojų gretas.

                   „Spanguolynės“ įkūrėja ir organizatorė – Kupiškio kultūros centro meno vadovė ir Šepetos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Vaiva Mališauskienė, ilgus metus puoselėjanti ir populiarinanti kapelų muziką. Šiai šventei yra sukurtas ir himnas, kuriam žodžius parašė poetė Genovaitė Koriznienė. Tradiciškai šventė prasideda nuo himno atlikimo, kurio žodžiai suskamba visų kolektyvų narių lūpose.

                      Nuotaikingą renginį vedė Kupiškio kultūros centro darbuotojas Kęstutis Matelis. Geros nuotaikos toną palaikyti padėjo ir duetas iš Antašavos – humoristės „Antašavos panelas“, scenoje pasakiusios ne vieną iš gyvenimo išplaukusią juokingą istoriją.

                      Šių metų „Spanguolynėje“ pasirodė: Rokiškio rajono Kriaunų kaimo kapela ,,Kriauna“ (vadovas Alvydas Fijalkauskas), Anykščių kultūros centro Andrioniškio skyriaus kapela ,,Pelyša“ (vadovas Vytautas Žiukas), Krakių kultūros centro folkloro ansamblio tradicinė jaunimo kapela (vadovas Robertas Dubinka)  ir šeimininkai – Kupiškio kultūros centro kapela „Kairabalė“ kartu su muzikos grupe „Nostalgija“ (vadovė Vaiva Mališauskienė).

                      Nuoširdžiai dėkojame visiems kolektyvams bei jų palaikyti atvykusiems žiūrovams.

                     

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio