Skip to main content
Apžvalgos

Šv.Velykų popietės akimirkos Subačiuje

By 28 kovo, 201611 gegužės, 2016No Comments

IMG_7603

Rodos taip neseniai varėme žiemą, o štai jau Velykos į duris pasibeldė. Po didelio susikaupimo ir ilgai trukusio pasninko atėjo Šv. Velykos – džiaugsmo, atsigavėjimo šventė. Ji simbolizuoja augmenijos prisikėlimą, gyvybės, gamtos atgimimą. Šv. Velykos – Kristaus prisikėlimo diena, didžiausia pavasario šventė.

Šią džiaugsmingą šventę šventėme lauke, nes toks puikus oras neleido kitaip pasirinkti. Visus pasitiko panelė Velykaitė, kuri pirmiausia siūlė pasibandyti ridenti margučius, tiesa po vieną gražiausią margutį buvo atrinkta Mis ir Misterio margučio rinkimams. Visiems surinkusiems Austėja dovanojo Z. Gaižauskaitės eilėraštį „Velykė“.

Nekantriausi buvo vaikai, todėl jie rideno pirmi vos spėjus paaiškinti taisykles. Geriausiai sekėsi Justinai (7 kiaušiniai), Amber (6 kiaušiniai), o šiek tiek nusileidusi Raimonda surinko 5 kiaušinius. Reikia pagirti suaugusius, ridenti sekėsi neblogai, Verutei ir Mildai pavyko surinkti po 4 kiaušinius, Alvyrai ir Jolitai po 3 kiaušinius, Mažiau surinko Nijolė, Jurgis ir kiti, su kuriais Velykaitė nespėjo susipažinti.

Antroji rungtis buvo „detektyviška“ ir labai nelengva, į paslėptų margučių paieškas įtraukusi ne tik tėvus, bet ir senelius. Išdykėlė Velykaitė paslėpė 5 netikrus margučius, juos reikėjo surasti, atnešti ir gauti saldžią dovaną. Čia sėkmė lydėjo Evą (net du), Austėją, Arminą, Airę.

Mis ir misterio rinkimuose solidi komisija išrinko mis Margutę (autorė Eva), o Misteriu tapo Alvyros kurtas margutis.

Linksmai patrepsėję ratelyje „Klausė žvirblis čiulbuonėlį“, padėkoję meno vadovei Irenai bei vieni kitiems už gražų suėjimą, išsiskirstėme iki kito karto.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkės Ingos Dovydėnienės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply