Skip to main content
Apžvalgos

Šventė „Ir nusinešė saulę miškai…“ Salamiestyje

By 27 spalio, 2022No Comments

Spalio 22 dieną Salamiesčio bendruomenės namuose vyko graži šventė „Ir nusinešė saulę miškai…“. Šventės metu Salamiesčio bendruomenės pirmininkė Aldona Gintautienė papasakojo apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, jos svarbą žmogui ir bendruomenei. Tuomet pakvietė vyriausius šventėje dalyvavusius žmones: Stefaniją Šulnienę ir Antaną Jarmalavičių, kurie skambant Lietuvos valstybės himnui, iškėlė Lietuvos valstybinę vėliavą.

Ąžuolas – jėgos ir vyriškos galios simbolis. Šventės metu buvo pasodinti penki ąžuoliukai. Medelius sodino salamiestėnai berniukai, o jiems talkino miškininkas Romas Balčiūnas ir pabudiškis Valdas Šulnius.

Nepamirštas ir Salamiestyje veikiantis sporto klubas. Apdovanotas šiuo metu Salamiestyje pats sportiškiausias jaunuolis.

Buvo pakalbinti Salamiestyje bei Gyvakaruose gimę, augę ir čia gyvenantys gyventojai, kurių šaknys siekia tolimus laikus. Nepamiršti liko ir į tuomet klestintį Salamiesčio kolūkį atvykę jaunieji specialistai. Na o pašnekesį baigė jaunoji karta.

Po prisiminimų šventė tęsėsi kitokia forma. Visi susėdę prie didelio, nuostabaus ir valgiais papuošto stalo atliko smagias užduotis, kurios vienaip ar kitaip siejosi su rudeniu.

Tą popietę Salamiesčio bendruomenės namuose sklido draugystė, nuoširdumas ir prisiminimai.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio