Skip to main content
Apžvalgos

Šventė „Sidabrinis Kupkėmio paukštlakis“

By 11 spalio, 202121 spalio, 2021No Comments
Auksinio rudens papuošta spalio 9-oji Kupiškio kultūros centre sutikta ypatingai. Pernai metais dėl visuotinės pandemijos atkeltas, šiandieną dienos šviesą išvydo ir gausaus būrio sveikintojų sulaukė Kupiškio kultūros centro folklorinis ansamblis „Kupkėmis“ (vad. Alma Pustovaitienė), švenčiantis savo veiklos 25-metį. Šventėje, pasipuošusioje pavadinimu „Sidabrinis Kupkėmio paukštlakis“, pasirodė ne tik „Kupkėmis“, bet ir nuolat draugėn keliaujantis Kupiškio kultūros cento tradicinių muzikos instrumentų ansamblis „Kupiškio krošto muzikontai“ bei skambieji draugai – Panevėžio folkloro ansamblis „Raskila“ (vad. Lina Vilienė). Renginio metu parodyta etnografinio vaidinimo – filmo „Vesėlios anoj šaly“ (2019 m.) ištrauka. „Kupkėmio“ vadovė ir saviveiklininkai apdovanoti garbingais padėkos raštais.
Kolektyvui ir jo vadovei linkime skambių dainų, per gyvenimą keliauti lengvu paukščio skrydžiu, sveikatos bei ilgų gyvavimo metų. Ačiū, kad esate!

2020-2021 m. buvo vykdomas VPS priemonės veiklos srities „Bendruomeninių nevyriausybinių organizacijų, kaimo gyventojų iniciatyvų skatinimas“ projektas „Sidabrinis paukštlakis“.

 
Kupiškio kultūros centro informacija
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio