Apžvalgos

Šventinė popietė Lukonyse „Žydėkime kaip gėlės!“

By 13 kovo, 2015 16 gegužės, 2016 No Comments
 

Kaip ir kiekvienais metais, kovo 8 d., į Kupiškio kultūros centro Lukonių padalinio organizuojamą šventinę popietę ,,Žydėkime, kaip gėlės“ susirinko Lukonių moterys. Džiaugiamės, kad ši šventė tapo tradicine ir kasmet mus aplanko vis naujos viešnios. Pernai svečiavosi J. Miltinio dramos teatro aktorė V. Šaučiūnaitė, o šiemet aplankė dainų autorė ir atlikėja Elena Freder iš Panevėžio su dukra Živile.

,,Keičiasi laikas, keičiasi vietos, keičiasi veidai, o vertybės išlieka tos pačios, norai išlieka tokie pat“ – susirinkusias moteris pasveikino Lukonių bendruomenės pirmininkas A. Sutkus, joms įteikęs po gėlės žiedą.

„Šią popietę skambėjo dainos apie meilę, apie tuos kurie mylėjo, myli ir mylės. Kurie buvo, yra ir bus šalia tikri ir tyri“ – sakė E. Freder. Be skambių dainų dar galėjome pasigrožėti ir įsigyti šventinės popietės viešnios sukurtų sagių, apyrankių ir kitų papuošalų.

Atsisveikinant dainų autorė ir atlikėja E. Freder lukonietėms padovanojo savo eilėraščių knygelę „Apie meilę, rudenį ir lietų“.

Padėkoję viešniai nutarėme susitikti pavasarinėje mugėje.

 

 

                                       
 

 

Lukonių laisvalaikio centro vadovė Violeta Kunskienė
kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply