Skip to main content
Apžvalgos

Šventinis koncertas Subačiuje, skirtas Tėvo dienai

By 8 birželio, 202110 birželio, 2021No Comments

Jau antrus metus į šventinį koncertą skirtą Tėvo dienai savo žiūrovus pakvietė Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio darbuotojai. Vestibiulyje visus pasitiko tėčio kaklaraiščių ir kepurių paroda bei Subačiaus vaikų lopšelio-darželio „Bitučių“ grupės auklėtinių, padedamų Kristinos Batutienės, spalvotų kūrybinių darbų parodos.

Visi atlikėjai nuoširdžiai jaudinosi, tačiau buvo laimingi galėdami susirinkusiuosius pagerbti savo dainomis. Džiugu, kad koncertinėje programoje dalyvavo kolegos iš Anykščių kultūros centro – mišrus vokalinis duetas Jurgita Baldauskienė ir Robertas Raišelis (vad. J. Baldauskienė), viešnia iš Kupiškio – Lina Kuodienė, Subačiaus padalinio moterų vokalinis duetas (vad. I. Jėčiuvienė), moterų vokalinis ansamblis „Luknė“ (vad. I. Jėčiuvienė), specialiai Tėvo dienai susibūręs mišrus duetas Irena Jėčiuvienė ir Algirdas Stašys. Svečias iš Anykščių, Robertas Raišelis tądien šventė savo gimimo dieną, tačiau asmeninį sveikinimą su gimimo diena išgirdo tik po koncerto. Šventinį koncertą vedė Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė ir Austėja Dovydėnaitė.

Nuoširdi padėka Subačiaus vaikų lopšeliui-darželiui, Nijolei Irenai Skripkienei, koncertinės programos dalyviams už bendradarbiavimą.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio