Skip to main content
Apžvalgos

Šventinių renginių ciklas „Širdis Lietuvai“ Šimonių seniūnijoje

By 14 kovo, 2022No Comments

 

Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
išaugusį iš pelenų,
kaip savo rūpestį didžiausią,
kuriuo lyg vieškeliu einu.

Justinas Marcinkevičius

Kovo 11 d. Šimonių seniūnijoje vyko šventinių renginių ciklas „Širdis Lietuvai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Juodpėnų bendruomenės namuose ir Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje koncertavo instrumentinės muzikos kvartetas su programa „Astor Piazzolla Tango Nuevo“. Vingrios tango melodijos ir džiugino, ir graudino. Tų melodijų skambesys dar ilgai išliks klausytojų širdyse. Juodpėnų bendruomenę sveikino ir už nuostabų koncertą kvartetui dėkojo Juodpėnų bendruomenės pirmininkas Zigmantas Aleksandravičius. Šimonių miestelio bendruomenę su Nepriklausomybės atkūrimo diena sveikino Kupiškio kultūros centro direktorės pavaduotoja Rasa Gudonienė. Šiltus žodžius šimoniečiams ir šventės svečiams tarė Šimonių miestelio bendruomenės pirmininkė Laima Bubinienė.

Adomynėje šventę sukūrė Panevėžio rajono Miežiškių kultūros centro kaimo kapela „Rudenėlis“ (vad. Gražina Kriščiūnienė) ir Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio folklorinis ansamblis „Jara“ (vad. Virginija Skupienė). Čia skambėjo ne tik dainos, bet sukosi šokėjų poros ir rateliai. Adomynės bendruomenę sveikino Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, kultūros projektų koordinatorė Inga Dovydėnienė, Adomynės bendruomenės pirmininkė Arevik Babajan ir Kupiškio rajono bendruomenių asociacijos pirmininkė, buvusi ilgametė Adomynės kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Pakalniškienė.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimo renginių „Širdis Lietuvai“ Šimonių seniūnijoje. Ačiū už šventinį koncertą instrumentinės muzikos kvartetui. Ačiū už nuotaikingas dainas ir melodijas kaimo kapelai „Rudenėlis“ ir vadovei Gražina Kriščiūnienei bei folkloriniam ansambliui „Jara“  ir vadovei Virginija Skupienė.

Dėkojame Juodpėnų, Adomynės, Šimonių bendruomenėms ir jų pirmininkams už pagalbą ir palaikymą.

Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio