Skip to main content
Apžvalgos

Tarptautinei Motinos dienai skirtas renginys Subačiuje „Ačiū, mama“

By 10 gegužės, 2017No Comments

„… puiki ta gegužė! Svaigina trapi, menkutė lapija, siūbuoja  vos žaliuojančios ievos, skleidžia pumpurus obelų žiedai, skamba įvairių paukščių giesmių balsai, o visa žemė pamažu nusikloja  mažomis saulytėmis – geltonomis pienių karūnomis. Nežiūrint šalto vėjo gūsių ir šalnų naktimis, atrodo ir pati gamta sveikina brangiausią žmogų – Mamą…“

Renginio vedančiosios eilėmis pasveikino visus, atėjusius į Tarptautinės Motinos dienos proga, skirtą renginį „Ačiū, mama“. Dvi nuostabios mamos, naujas duetas –  Inga Pilkauskienė  ir Irena Jėčiuvienė  dovanojo pirmą  muzikinę dovaną  –  dainą „Mamai“. Antrąją dainą „Naktelės žiedai“ dainavo Inga Dovydėnienė ir Austėja Dovydėnaitė. Už pasišventimą motinystei, kuris vertas didžiausios pagarbos, už didelį atsakomybės jausmą, kantrybę ir meilę auginant mažuosius, už šiltą žvilgsnį, kuris paskatino vaikus žengti pirmyn, siekti daugiau, kad jų išdabintas gerumas grįžtų šimteriopai, o laikas, praleistas su vaikais, pripildytų širdį pasididžiavimo ir palaimos. Visos mamos šaunios, tačiau kai kurių rankos apkabina ne vieną, ne du o netgi ne tris, keturis ir daugiau vaikų. Tai ypatingos Mamos! Šiais metais šioms mamoms buvo įteikti  sertifikatai, liudijantys šių mamų išskirtinumą. Juos gavo  Monika Čekanauskaitė, Diana Pakalnienė, Indra Mačiulytė, Rasa Aleknienė, Kristina Sakalauskienė. Gražius sveikinimus savo dainomis palydėjo Kupiškio KC Subačiaus padalinio mergaičių vokalinis ansamblis „Smile“ ( vad. Irena Jėčiuvienė). Šaunus mamos Veronikos Puidokienės ir dukros Editos Puidokaitės duetas atliko dainą „Žalioj stotelėje“. Toliau buvo apdovanotos  Subačiaus seniūnijos dosnios širdies, begalinės meilės Mamos –  tai Edita Puidokaitė, Renata Motvilienė, Audrutė Balčiūnienė, Jurgita Klepšytė, Jurgita Paliulienė, Gita Pustavaja.

Linijinių šokių grupė „Fainos“ ir vadovė Rima Paliulienė scenoje pristatė savo dovaną mamoms – šokį.  Danutė Petrauskienė pasidalino eilėmis , skirtomis mirusioms mamoms. O padalinio mišrus vokalinis ansamblis „Viešinta“  šiai progai skyrė  dvi dainas – „Atleisk, mama“ ir „Likimo kelias“.

Į sceną buvo kviečiamos kitos ypatingos mamos –  Skaidra Vizbarienė, Rūta Pilkauskienė, Sonata Naumčikienė, Jurgita Morkūnienė, Inga Jėčiuvienė, Deimantė Balnaitė. Muzikinį sveikinimą dovanojo Danutė Petrauskienė ir Irena Jėčiuvienė. Apie šilagėlę jautriai, nuoširdžiai dainavo mama Vilma Nicienė ir dukra Augustina Nicaitė. Vedančioji Austėja Dovydėnaitė visoms mamoms perskaitė eilėraštį apie duonelę iš motinos rankų. Linksma, nuotaikinga dueto mamos Ingos Pilkauskienės ir dukros Rugilės Pilkauskaitės daina „Mano mama“. O kokias gėlės dovanoti mamai? Apie jas kalbėjo vedančioji Inga Dovydėnienė, o Irena Jėčiuvienė šiai progai paruošė dainą „Dalinkit moterims gėles“. Šią dieną,  pirmą kartą visiems žiūrovams, mamos – Jurgita Meškerienė, Rita Boguckienė, Sandra Aukštikalnienė, Sandra Vilimienė su dukromis Mintare Kotryna, Eva, Goda ir Greta dovanojo Mamų ir dukrų rokenrolą. Joms pasiruošti padėjo Rima Paliulienė. Šventinę programą baigė Mamos Ingos ir dukros Rugilės duetas su daina „Pakylėk iki dangaus“.

   

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply