Skip to main content
Apžvalgos

Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtas renginys „O mes vaikai…“

By 1 birželio, 2023No Comments

Saulėtą ir šiltą pirmosios vasaros dienos vakarą mažieji kupiškėnai buvo pakviesti susiburti spalvingame ir balionais išpuoštame Kupiškio kultūros centro kieme. Vyko Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtas renginys „O mes vaikai…“. Tai tarsi priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikus ir jų teises.

Reginyje skambėjo Kupiškio kultūros centro vaikų dainavimo studijos (vad. Inga Baniulienė), Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio mergaičių ansamblio „Smile“ (vad. Irena Jėčiuvienė) dainos ir Kupiškio meno mokyklos akordeono mokytojos Genovaitės Bartaševičienės mokinių atliekami instrumentiniai kūriniai. Koncertą užbaigė skapiškėnės Žaneta su dukra Žavinta. Klausantis skambančių dainų vaikai net tik šoko, bet ir dalyvavo veiklose: „Karoliukų papuošalai“, kurioje buvo galima pasigaminti papuošalą iš karoliukų, „Statom tiltą“ buvo statomas tiltas iš kukurūzų ir „Prisisek“ prie vasaros, kurioje buvo gaminami papuošalai iš medinių sagų! Ir tai dar ne viskas. Viso renginio metu vaikai galėjo pašokinėti ant batuto, pajodinėti „Ready 2 fly“ žirgyno žirgais ir pasmaguriauti įvairiais skanėstais. Visi šventę puošę balionai buvo išdalinti vaikams, todėl pasibaigus šventei miestas nusidažė įvairiausiomis spalvomis.

Ginkime ir saugokime visus ir kiekvieną vaiką. Leiskime jiems augti, patirti, pažinti. Apsupkime juos meile, pagarba ir pajusime, kaip tai mums grįžta su kaupu atgal.

Renginio režisierius ir vedėjas Gedmantas Juozėnas.

Scenografė Ingrida Rudzinskienė

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio