Apžvalgos

Televizijos laidų ciklo „Tiesiogiai iš X vietos“ tęsinys iš Noriūnų

By 26 spalio, 2020 28 spalio, 2020 No Comments

 Spalio 22 d. vyko antroji tiesioginė transliacija iš Noriūnų, tai – Kupiškio kultūros centro ir partnerio „Kupiškėnų TV studija“ projektinio televizijos laidų ciklo „Tiesiogiai iš X vietos“ tęsinys. Nuoširdžiai dėkojame Kupiškio KC Noriūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkei Alidai Kacinauskienei ir Kupiškio viešosios bibliotekos Noriūnų padalinio bibliotekininkei Irenai Gasparonienei, kad pakvietė laidai žmones, sukūrė bibliotekoje jaukią aplinką, tikiuosi – gerai ir prasmingai praleidome laiką:) Dėkojame Kristinai Merkienei už mielus rankdarbius, superinį pyragą! Nuoširdus dėkui poniai Zitai Markevičienei, moterų vokalinio ansamblio „Naktakė“ dalyvei,  Birutei Jankauskienei ir linksmai nusiteikusiam ponui Stasiui Voguliui iš liaudiškos muzikos kapelos „Iki ryto“, bei meno vadovei Irenai Jėčiuvienei, kuri į muzikos pasaulį palydi tiek vyresnį, tiek jaunesnį noriūnietį.  Linkime jaunai solistei Adelei Matiokaitei tolimesnės muzikinės sėkmės, o neformalaus vaikų švietimo programos „Saviraiškos studija“ dalyvėms Ritai, Urtei, Milanai ir  Audingai- sveikai ir laimingai gyventi gražiame, kultūros istorija turtingame Noriūnų krašte.

Dėkojame Subačiaus bibliotekininkei už teisingą atsakymą į užduotą laidos metu klausimą: „Koks Lietuvos televizijos filmas 1986 m. buvo filmuojamas Noriūnuose?“ (filmas „Benjaminas Kordušas“)

Projektą „Kultūrinių renginių mediatekos bei televizijos laidų ciklo „Tiesiogiai iš X vietos“ sukūrimas“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply