Skip to main content
Apžvalgos

Tradicinė Juodpėnų kaimo šventė „Rudens mozaika“

By 27 spalio, 2022No Comments

Prisirenka širdy daug ilgesio, daug meilės

Berašant rudenio žodžius.

(V. Mačernis)

Kai meniškasis spalio mėnuo nudažo geltonai, raudonai, rudai liepas ir beržus prie kelio, klevus ir kaštonus pakiemiais, o dangų spalvina pilkai su melsvom properšom, tada Juodpėnuose švenčiama tradicinė rudens šventė „Rudens mozaika“. Gražią ir saulėtą spalio 22-ąją dieną skambanti muzika sukvietė gausų būrį juodpėniečių ir svečių į Juodpėnų bendruomenės namus. Renginio vedančioji – Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Irmina Puipaitė-Blaževičienė, pakvietė Juodpėnų bendruomenės pirmininką Zigmantą Aleksandravičių pradėti šventę. Z. Aleksandravičius nuoširdžiai pasveikino susirinkusius ir visus paskatino pasidžiaugti švente, savo pasiekimais ir darbais, gimtine ir gražiu rudens vakaru.

Juodpėnų kaimo bendruomenę pasveikino Adomynės kaimo bendruomenės atstovai, Kupiškio rajono tarybos narys Vidmantas Paliulis.

Šventinį koncertą pradėjo Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio mišrus vokalinis ansamblis „Juodupėlė“ (vad. Aldona Bagdonienė). Lyriškas, švelnias dainas scenoje keitė pramoginių šokių pora: Emilijus Beinoras ir Augustė Augulytė (vad. Vytenis Jackūnas). Energija ir entuziazmu nenusileido ir svečiai iš Panevėžio – kapela „Subata“ (vad. Vidas Klišys). Ypatinga dovana – bendras mišraus vokalinio ansamblio „Juodupėlė“ ir kapelos „Subata“ pasirodymas. Šventinio vakaro metu bendruomenės pirmininkas Z. Aleksandravičius pasveikino Juodpėnų kaimo žmones, kurie šiais metais šventė jubiliejus. Buvo jauku, gražu, gera ir nuoširdu. Cituojant Juodpėnų bendruomenės pirmininką: „Tegul gailisi tie, kas nebuvo!“.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie gražios šventės organizavimo, atlikėjams už nuotaikingą koncertinę programą.

Šimonių padalinio informacija.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio