Skip to main content
Apžvalgos

Tradicinė meno ir sporto šventė Laičiuose

By 25 gegužės, 2019No Comments

   Bėgančios paskutinės pavasario dienos stokoja lietaus, tačiau apdovanoja saule ir pačiais įvairiausiais renginiais. Vienas jų įvyko gegužės 25 d. Kupiškio kultūros centro Laičių padalinyje – tradicinė meno ir sporto šventė. Tai vienas didžiausių organizuojamų ir vykstančių kasmetinių renginių šiame padalinyje.
   Šiais metais šventę atidarė jos vedančioji – Kupiškio kultūros centro Lukonių laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Violeta Kunskienė, o pasveikinti į ją susirinkusius svečius ir žiūrovus savo pasirodymais skubėjo atvykę atlikėjai. Pasirodymus dovanojo trys Subačiaus padalinio kolektyvai – moterų vokalinis duetas ir merginų vokalinis ansamblis „Smile“ (vad. Irena Jėčiuvienė) bei žavingas linijinių šokių kolektyvas „Arnika“ (vad. Rima Paliulienė), duetas iš Kupiškio „Saulės skrybėlė“ (vad. Almantas Totoris) ir Naivių laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis „Obelėlė“ (vad. Irena Jėčiuvienė).
   Koncerto metu vyko ir aktyvios užduotys, kurias organizavo Skapiškio seniūnijos Laičių seniūnaitijos seniūnaitė Žydra Andrijauskienė, taip pat saugaus eismo pamokos, kurias vedė Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu su Lietuvos policijos simboliu – šuniuku Amsiu. Keramikė Asta Tarozienė sukvietė mažuosius pasinerti į kūrybą, spalvojant akmenis, o šauniosios krašto šeimininkės, Birutė Širkevičienė ir Violeta Mikalauskienė, pristatė ir vaišino Laičių kaimo pasididžiavimu – sūriu.
Kaip visuomet Laičiuose ne vienas nebūna alkanas, o tuo visuomet pasirūpina rūpestingoji šio padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jelena Valkauskienė kartu su kaimo gyventojomis. Susirinkusius svečius jos vaišino šašlykais, o dalyviai – puikiomis dainomis ir šokiais.
   Virš Laičių kabojusį juodą debesį ir sukilusį vėją išsklaidė puiki nuotaika ir gražiai prabėgusi šventė. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, žiūrovams, rėmėjams ir organizatoriams už smagiai praleistą šeštadienio popietę!

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio