Skip to main content
Apžvalgos

Tradicinė popietė Subačiuje „Skinsiu obuolį raudoną“

By 29 rugsėjo, 20188 spalio, 2018No Comments

   Penktą kartą šeimininkes ir visus mylinčius muziką į vieną gražų būrį sujungė šis renginys, kurio idėjos autorius – Subačiaus bendruomenės moterų klubas „O vakarai ilgi…“, idėjos įgyvendintojas – Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinys. Pyragus su obuoliais ir iš obuolių pristatė penkios šeimininkės – Daiva Baradinskienė, Inga Dovydėnienė, Rita Dražbienė, Saulė Rudzinskienė, Neringa Klimavičienė, kuriuos vertino ir nominavo solidi trijų vyrų Kęstučio Paliulio, Valdemaro Patecko ir Rimanto Gaidžio komisija. Visų pyragų bendras  ilgis buvo 5,80 metro.

   Šiais metais geriausios šeimininkės sertifikatą gavo Senojo Subačiaus bendruomenės atstovė Saulė Rudzinskienė.  Vakaro dalyviai buvo be galo išmintingi, nes į renginio vedančiosios pateiktas šiuolaikines  patarles, nesunkiai rado tinkamus žodžius ir buvo apdovanoti saldainiais.

   Šventinę nuotaikingą  nuotaiką smagiomis dainomis bei nuoširdžiomis šypsenomis kūrė Kupiškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis (vad. Vaiva Mališauskienė) ir pati ansamblio vadovė.

   Visus šventės dalyvius, dainuojančios viešnios linkėdamos sveikatos ir geros nuotaikos rudenį, pavaišino ekologiškais, skaniais obuoliais. Dėkojame už bendrystę.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply