Skip to main content
Apžvalgos

Užgavėnės Alizavoje

By 10 vasario, 20165 kovo, 2016No Comments
Vasario 9 d., Alizavos centre, rinkosi persirengėliai, nusiteikę kartu triukšmingai vyti žiemą. Šventės organizatoriai, kaip ir kasmet, palydint žiemą, visus kvietė linksmintis, šokti ir dainuoti, ragauti blynų. Šventėje dalyvavo Alizavos pagrindinė mokykla, kurios kiekviena klasė buvo apsirėdžiusi skirtingais personažais, taip pat prie renginio prisidėjo Sodžiaus bendrijos ūkininkės, Alizavos bibliotekos darbuotoja, bei bendruomenė.

Šventė prasidėjo persirengėlių eisena iš mokyklos link Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio pastato. Visi kaip vienas skandavo, varė žiemą. Renginį pradėjo vedantieji Velnias ir Giltinė, besidžiaugdami susirinkusiais paprašė jų prisistatyti, kiekviena klasė pristatė savo skanduotes. Po prisistatymo prasidėjo sportinės, linksmosios varžybos, kuriose teko kuo greičiau pagaminti Morę, nutempti plukį, bei ištvermės ir jėgos reikalaujančios virvės traukimo rungtys. Greičiausiai Morę „pagamino“ penktokų klasės mokinukai, virvės, bei plukio traukimuose triumfavo dešimtos klasės vaikinukai.

Sudeginę Morę, sočiai prikimšę pilvus blynų renginį baigėme nugalėtojų apdovanojimais. Smagi šventė prabėgo žaibiškai, smagu, kad tradicinė šventė subūrė visas Alizavos įstaigas, ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nesibaigs.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kupiškio kultūros centro  
Alizavos padalinio mėgėjų meno kolektyvo vadovo 
Rimvydo Kirstuko informacija
kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply