Skip to main content
Apžvalgos

Vaikų dienos stovykla „Laikas kartu”

By 31 rugpjūčio, 202016 gruodžio, 2020No Comments

Rugpjūčio 24-28 dienomis Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salėje pirmą kartą organizuota vaikų dienos stovykla „Laikas kartu”. Dalyvauti buvo pakviesti Antašavos apylinkių vaikai, nuo 7 iki 15 metų amžiaus. Susidomėjimą dalyvauti šiame projekte išreiškė 15 vaikų.

Rugpjūčio 24 d. stovyklautojai vyko į Palėvenės dominikonų vienuolyną, kur juos maloniai priėmė, edukacijas vedė bendruomenės „Palėvenys“ pirmininkė Laimutė Juknevičienė. Kupiškio kultūros centro folkloro ir paveldosaugos kolektyvas „Jaunimo Ramuva” (vadovė Daiva Palionienė) supažindino su dainų ir sutartinių, žaidimų programa. 

Rugpjūčio 25 d.  vyko Antašavos apylinkėse lobio paieškos, sportinės varžybos – kvadratas, gaudynės, krepšinis. Prapliupus lietui, kita  dienos dalis buvo skirta dailei, prizų dalyboms bei dienos nuotykių apibendrinimui.  

Rugpjūčio 26 d.  užsiėmimus vedė KASP Vyčio apygardos 504 kuopos karė, savanorė, seržantė Regina Kavoliūnaitė. Seržantė pateikė įdomią informaciją apie išgyvenimo pamokas, kuopos istoriją, ginkluotę, maisto davinius. Taip pat palepino ir kariškais prizais. Antroje dienos pusėje buvo daug veiksmo, varžybų, estafečių, komandinio darbo. Visi buvo apdovanoti saldumynais bei smulkiais kariniais suvenyrais.

Rugpjūčio 27 d. vaikų dienos stovykloje buvo teatro diena. Sulaukta viešnios iš Kupiškio kultūros centro –  atvyko režisierė, pedagogė, vaikų ir jaunimo teatro studijos vadovė Vilija Morkūnaitė.

Rugpjūčio 28 d. finišavo paskutinė stovyklos diena. Ją nuspręsta praleisti įsimintinai – pasirinkta išvyka į Raubonių parką. Visa diena buvo kupina nuotykių, džiaugsmo ir vaikų juoko. Atrakcionai teikia džiaugsmo, zoologijos sodas tenkino vaikų smalsumą ir žingeidumą , o „Tarzano trasoje“ ir „Karo žaidime“ teko pasitelkti drąsos ir išmanumo.

Vaikų dienos stovykla „Laikas kartu“ buvo puiki galimybė vaikams įgauti drąsos, susirasti naujų draugų, išmokti naujų įgūdžių, pažinti save, atrasti naujas veiklas, įgauti komunikabilumo, bendradarbiavimo įgūdžių. Stovykloje dirbo Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė Alida Kacinauskienė ir Kupiškio VB Antašavos padalinio vedėja Rūta Radavičienė.

Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply