Skip to main content
Apžvalgos

„Vaikų talentų šou“ Šimonyse

By 29 rugsėjo, 201727 spalio, 2017No Comments

   Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyko renginys „Vaikų talentų šou“. Renginį pradėjo Anželika Kiznytė, kuri atliko dainą ir vedė visą renginį. Talentas – tai bandymas atrasti save, pažinti save ir savo gebėjimus. Talentų šou dalyvavo trylika vaikų, kurių amžius nuo 7 iki 17 metų. Renginyje dalyvavo Šimonių miestelio, Kupiškio rajono ir Kupiškio vaikų globos namų vaikai.

   Renginio vedančioji pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė dalyvius į sceną, kurioje įvyko keturiolika pasirodymų. Dauguma vaikų šoko ir dainavo, tačiau buvo ir kitokių pasirodymų. Vienas berniukas iš Kupiškio vaikų globos namų, padedant sesei, nes vienam buvo nedrąsu lipti į sceną, pristatė savo piešinius. Matas iš Kupiškio, grojant muzikai, vaikščiojo po sceną su šaukštu ant nosies. Taip pat buvo smagu pamatyti Kupiškio vaikų globos namų auklėtinių bendrų pasirodymų, jie atliko teatralizuotą pasirodymą ir dainavo dainą. Renginio kulminacija buvo Viktoras iš Šimonių miestelio, kuris grojo gitara ir dainavo dainą. Talentų šou dalyviai nebuvo vertinami, todėl visi buvo draugiškai apdovanoti.

   Šio renginio tikslas – leisti vaikams atskleisti ir parodyti save, pristatyti savo galimybes. Jaunumui leisti realizuoti save, didinti jų užimtumą.

Kupiškio KC Šimonių padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply