Skip to main content
Apžvalgos

Vasario 16 d. patriotinės dainos suskambo Kupiškio kultūros centro Šepetos, Šimonių, Adomynės padaliniuose

By 16 vasario, 20164 kovo, 2016No Comments

Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinyje 2016 m. vasario 16 d. suskambo patriotinės dainos bei eilės.

Kaip ir pridera, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, skirtas renginys prasidėjo Tautiška giesme. Po jos koncerto dalyvius ir žiūrovus sveikino Šepetos bandruomenės pirmininkas Ričardas Zabarskas bei renginio svečiai: LR seimo narys Vytautas Saulis, Rokiškio politikai Algis Kazulėnas ir Stasys Meliūnas bei kupiškėnai vicemeras Aurimas Martinka, Eugenijus Cesevičius, Rimantas Adomauskas.

Koncerto metu skambėjo Šimonių ir Šepetos vokalinio ansamblio ,,Šilagėlė“ bei Adomynės vokalinio ansamblio ,,Aluotėlė“ atliekamos dainos. Ne vieno žiūrovo širdis sušildė Zitos Naciuvienės, Rimos Lapienienės, Danguolės Mašauskienės ir Genovaitės Matiukienės skaitomos patriotinės eilės.
Koncerto pabaigoje visi žiūrovai ir dalyviai buvo pakviesti susikabinti rankomis ir sudainuoti visiems gerai žinomą dainą ,,Žemėj Lietuvos“.

Po renginio rokiškėnas Algis Kazulėnas, teigė, kad Kupiškio krašto saviveiklininkai labai mieli, malonūs ir be abejonės gabūs. Sugebantys ne tik gražiai dainuoti, bet ir sujaudinti kiekvieno žiūrovo širdis.

Adomynės padalinyje plačiai išsiliejo laisvės paukščio giesmė – jautriai ir įtaigiai Adomynės dvaro salėje gausiai susirinkusiems šventinio koncerto „Laisvės paukščio giesmė“ žiūrovams patriotinių dainų ir posmų pynę nupynė Šepetos, Šimonių ir šeimininkų, adomyniečių, saviveiklininkai. Lietuva, tiek daug išbandymų ir negandų patyrusi, stipri būsi tol, kol, saugodami gimtinę ir save, susikibę rankomis tvirtai galėsime dainuoti: „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos!..“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informaciją paruošė Kupiškio kultūros centro
Šepetos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Vaiva Mališauskienė

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio