Skip to main content
Apžvalgos

Velykėlės Adomynėje

By 7 balandžio, 201612 gegužės, 2016No Comments

P1080412

Gražiai draugauja Kupškio kulūros centro Adomyės padalinys ir Adomynės pagrindinė mokykla. Ir suaugę, ir vaikai dažnai susitinka, kartu rengia šventes, kartu džiaugiasi atvykstančiais kolektyvais, kartu puoselėja tautinius papročius organizuodami popietes, kuriose netrūksta pažintinių temų ir linksmybių…

Po ilgų pavasario atostogų į mokyklą sugrįžę pradinių klasių mokinukai, balandžio 4-ąją dieną, buvo pakviesti į Adomynės dvarą švęsti vaikų Velykėlių „Vai tai margas margas tas margučių raštas“, kurias organizavo Adomynės padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Rima Lapienienė ir mokytojos Aušra bei Daiva.

Nuotaikingos šventės metu Diedukas su Bobute sekė pasaką „Velykinio kiaušinio svajonė“, vėliau vyko gražiausio margučio, margučio-stipruolio, greičiausio margučio rinkimai. Netrūko ir šėlionių: linksmame ratelyje sukosi Motiejukas ir Barbora, kiškeliai su voveraitėmis, smagiai polką griežė mylima močiutė Aldona.

Džiaugėsi ne tik vaikai, į renginį susirinkę, bet ir jų mamytės. Visiems buvo įdomu, smagu, linksma. Taip tokiais linksmais renginiais žaismingai ir jaukiai skiepijamos mažiesiems (o dabar jau dažnai ir jų tėveliams) senosios lietuvių liaudies tradicijos.

P1080431

P1080417

Kupiškio kultūros centro Adomynės padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply