Skip to main content
Apžvalgos

Virtualus Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas renginys iš Subačiaus

By 26 kovo, 2021No Comments

Šventinį renginį savo sveikinimu pradėjo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos valdybos pirmininko pavaduotojas, leitenantas, mokslų daktaras Vytautas Račkauskas. Kupiškio KC Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė sakė: „Šiemet minime jau 103-ąsias  Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Verta didžiuotis, mat esame vienintelė Baltijos valstybė, kuri savo valstybę atkūrė, o ne įkūrė. Latvija ir Estija minės savo valstybių įkūrimo metines, kai mes savo valstybingumą skaičiuojame jau daugiau nei tūkstantmetį. Esame ypatinga tauta, todėl manau, kad jus kaip ir mus, vasario 16-ąją visada užplūsta įkvėpimas ir pasididžiavimo jausmas savo šalimi ir jos žmonėmis.“. Šio virtualaus šventinio renginio organizatoriai sveikina jus su iškiliausia Lietuvai diena ir pradeda muzikinius, poetinius linkėjimus iš mažųjų Subačiaus vaikų lopšelio-darželio auklėtinių. Moterų vokalinis duetas (vad. Irena Jėčiuvienė) tęsė koncertą su daina „Baltas paukštis”. Šventinį renginį savo eilėmis bei sveikinu papildė Kupiškio VB Subačiaus miesto padalinio vyresn. bibliotekininkė Audronė Bukienė. Meno vadovas Darius Jakštonis atliko dainą – „Jei ne auksinės vasaros”, po kurios skambėjo moterų vokalinio dueto jautri daina – „Mėnulis tikras tėvas”. Šias muzikines dovanas papildė Dariaus Jakštonio valdomo saksofono garsai. Drąsiai ir ryžtingai nusiteikę mažieji bičiuliai iš Subačiaus vaikų lopšelio-darželio dovanojo nuotaikingą dainelę apie tėviškę. Su prasmingais sveikinimais renginį tesė Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos Vilniaus apskrities vadas Dainius Gudelis. Šventinį renginį užbaigė moterų vokalinis duetas su Gyčio Paškevičiaus daina „Mano kraštas”.

Nuoširdi padėka partneriams: Kupiškio viešosios bibliotekos Subačiaus miesto padaliniui, Subačiaus vaikų lopšelis-darželio „Bitučių“ grupės auklėtiniams ir mokytojai priešmokykliniam ugdymui Kristinai Batutienei, muzikos mokytojai Vilmai Aleknienei, „Meškučių“ grupės auklėtiniams ir mokytojai ikimokykliniam ugdymui Virginijai Petronienei, Subačiaus seniūnijai, Subačiaus bendruomenei, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos valdybos pirmininko pavaduotojui, leitenantui, mokslų daktarui Vytautui Račkauskui ir  Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos Vilniaus apskrities vadui Dainiui Gudeliui. Parengta ir į padalinio languose išeksponuota Lietuvos signatarų biografijų paroda.

Tradicija su partneriais švęsti šią iškilią Lietuvai dieną, išsaugota virtualaus renginio pagalba, todėl didžiulė padėka Kupiškio KC garso ir šviesos inžinierei Andželikai Stokytei, dizainerei Vaidai Karaliūnienei už pagalbą ruošiant renginį.

Virtualaus renginio įrašas „Kupiškio TV“ YouTube kanale: Kupiškio TV. Laida 2021 02 16 – YouTube (nuo 38 min.).

 

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply