Skip to main content
Apžvalgos

XI-ąjį kartą Alizavoje nuaidėjo muziką mylinčių žmonių šventė – festivalis „Nebus tykus vakarėlis“

By 21 gegužės, 201824 gegužės, 2018No Comments

   Kasmetinė šventė „Nebus tykus vakarėlis“ įgavo pagreitį – tapo antrą kartą tarptautiniu festivaliu. Šį kartą šventę papuošė ir jaunojo rajono menininko Almanto Kunsko parodos pristatymas. Įvairia technika piešti, tapyti bei fotografijos kūriniai džiugino festivalio susirinkusiuosius, o koncerte gerą nuotaiką dovanojo kapelos iš Lietuvos: Kupiškio kultūros centro Alizavos liaudiškos muzikos kapela „Brigadėla“ (vad. Rimvydas Kirstukas), Pasvalio kultūros centro Gulbinėnų liaudiškos muzikos kapela (vad. Alfonsas Andriulis), Rokiškio r. Aukštakalnių kapela „Barškutis“ (vad. Esmiralda Smalstienė), Alytaus r. Papilės stilizuotos muzikos kapela „Liepa” (vad. Laimutis Čeludis) bei Latvijos Respublikos Iluksės savivaldybės Bebrenės kultūros namų folklore ansamblis “Ritam” (vad. Rita Kalvane). Linksmas miniatiūras padorė humoro grupė „Šiekštininkų damos”, pastarosios ir atidarė XI-ąjį festivalį. Sveikinimo žodį tarė ir vitaminų „bombą” padovanojo Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė.
  Galima tik pasidžiaugti, kad susirinkusieji, ne tik plojimais palaikė festivalio dalyvius, bet ir šoko, su lyg kiekvienu kūriniu didindami šokėjų ratą.
  Festivalio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos atminimo statulėlės – apdovanojimai, lietuviškos duonos, primenančios, kad be mūsų ištakų neturėtume liaudiškos muzikos bei šio festivalio. Susirinkusiems ir dalyviams nestigo geros nuotaikos. Naujai sukurta bendrystė tarp kaimyninių šalių liaudiškos muzikos kolektyvų neliks nusistovėti, tęsime bedradarbiavimą ir jau liepos 20 dieną patys vyksime į kapelų festivalį Latvijoje.

Kupiškio KC Alizavos padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio