Skip to main content
Apžvalgos

XII – asis tarptautinis kapelų festivalis „Nebus tykus vakarėlis” Alizavoje

By 11 birželio, 201920 birželio, 2019No Comments

   Kaip ir kasmet, Alizavoje Sekminių proga vyko tarptautinis kapelų festivalis „Nebus tykus vakarėlis“. Šiemet festivalis vyko jau dvyliktąjį kartą. Džiugu, kad čia svečiavosi liaudiškos muzikos atlikėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos Respublikos.
Svečiai iš Latvijos buvo sutikti Kupiškyje. Juos pasitiko Kupiškio turizmo ir informacijos centro gidė Rita. Ji aprodė mūsų miestelį, trumpai papasakojo jo istoriją. Pasigrožėję tvarkomu miestu bei lankytinomis vietomis, festivalio svečiai patraukė Alizavos link. Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinyje susirinkusiuosius pasitiko eksponuojama Romaldos Likienės tapybos paroda „Priemenės paveikslėliai“.
   Kapelų festivalyje taip pat dalyvavo Pasvalio kultūros centro Gulbinėnų padalinio kapela (vad. A. Andriulis), Pagėgių kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela „Vaivorykštė“ (vad. V. Armonas), Utenos neįgaliųjų sąjungos liaudiškos muzikos kapela „Ukvačiai“ (vad. G.Kaušylas), Latvijos Respublikos Barbeles kultūros centro kapela „Savējie“ (vad. B.Petersone), Latvijos Respublikos Jekabpilio regiono Rubenės kultūros namų folkloro kuopa „Kāre” (vad. I. Kraševska) bei Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio stilizuotos muzikos kapela „Brigadėla” (vad. R. Kirstukas). Renginį pradėjo ir sveikinimo žodį tarė atvykę svečiai – Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Notkus, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, Alizavos bendruomenės pirmininkas Bronius Kaminskas. Po svečių sveikinimų į sceną žengė renginio vedėjos – humoristės „Antašavos panos”. Renginys neprailgo, nes kapelos keitė viena kitą, linksmos melodijos, gera nuotaika dalyvius bei žiūrovus lydėjo viso koncerto metu.
   Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams, savanoriams už pagalbą organizaciniuose darbuose, tik su Jūsų pagalba įvykęs renginys nepaliko abejingų.

Kupiškio KC Alizavos padalinio meno vadovo Rimvydo Kirstuko informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio