Skip to main content
Apžvalgos

Ketvirtasis projekto „Už galimybę keistis“ renginys

By 25 balandžio, 2022No Comments

 

Balandžio 9 d. vyko ketvirtoji projekto „Už galimybę keistis“ (projekto kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01-0555), kurį finansuoja Europos socialinio fondo agentūra ir Kupiškio rajono savivaldybė, veikla.

Renginio vedančioji, projekto vadovė Inga Dovydėnienė pristatė projekto tikslą, veiklas, pristatydama pasidžiaugė, kad pirmame skelbtame fotografijų konkurse dalyvavo 16 dalyvių iš Kupiškio. Iš viso buvo atsiųsta virš 150 nuotraukų, atrinkus jas pagal konkurso kriterijus, dalyvavo 115 įvairių fotografijų. Antrame „Rudens turtai“ fotografijų konkurse dalyvavo 10 akimirkų fiksuotojų iš Kupiškio, tai Vigilijos Grigienės, Dianos Gurklytės, Mindaugo Baranausko, Jolitos Janušonienės, Egidijaus Ablėno, Gražvilės Pukytės, Stasio Kačinsko, Viktorijos Navickaitės, Danieliaus Bružo, Gabrielės Kirklytės fotografijos, kurių buvo per šimtą.

Fotografijos užfiksuotos pagrindinėmis trimis priemonėmis – fotoaparatu, telefonu ir dronu. Savanoriškai ir neatlygintai dirbusi profesionalių fotografų komisija, kuriai vadovavo fotografė Dalė Virbickienė, atrinko 25 labiausiai atitikusiais konkurso kriterijus, nuotraukas, kurios buvo pagamintos 40×60 formatu. Projekto lėšomis buvo įsigyti molbertai, rėmeliai fotografijoms bei pagamintos nuotraukos parodai.

Apžvelgtos ir dalyviams pristatytos visos konkursui atrinktos fotografijos, kurių didžioji dalis buvo gamtos tematika, puikiai atpažįstamos Kupiškio miesto ir rajono vietovės, „pagautos“ ir užfiksuotos žmonių tarpusavio emocijos. Fotografijų parodoje savo eilėmis bei dainomis iš koncertinės programos „Apie meilę, rudenį ir lietų“ paįvairino kūrėja, dainų atlikėja, bardė iš Panevėžio Elena Freder. Ruošiant fotografijų parodą bei renginio metu projekto įgyvendinimo komandai talkino penki savanoriai. Smagia popietės dalimi tapo kupiškėno Arvydo Čižiaus pasidalinimas dešimtmetį (2021-2022 metais) fiksuotomis pačiomis gražiausiomis fotografijomis ne tik iš Kupiškio, bet ir kitų Lietuvos kampelių.

Šią fotografijų parodą „Rudens turtai“ kupiškėnai ir miesto svečiai galės išvysti rugsėjo 25 d. rudens šventės „Derliaus dėdė kviečia“ metu Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje. Vėliau fotografijų paroda „keliaus“ per Kupiškio viešosios bibliotekos padalinius bei artimiausius renginius.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio