FINANSUOJAMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS

FINANSUOJAMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS

2021 m.

PROGRAMOS PAVADINIMAS PROGRAMOS VADOVAS
Jaunimo studija „Amazing“ Rima Paliulienė
Saviraiškos studija Antašavoje Alida Kacinauskienė
Šokio studija „Račiupėlis“ Joana Jankauskienė
Kūrybos cechas 2 Vilija Morkūnaitė
Teatro ir saviraiškos studija Alida Kacinauskienė
Etnokultūros būrelis Neringa Vaitiekaitienė
Dailės paslaptys Skaistė Bakanienė
Skapiškio vaikų ir jaunimo teatro studija „Ku-kū“ Vita Vadoklytė
Gitaros pradžiamokslis Inga Dovydėnienė

 

FINANSUOJAMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS
2020 m.

PROGRAMOS PAVADINIMAS PROGRAMOS VADOVAS
„Kūrybos cechas 2“ Vilija Morkūnaitė
Šokio studija „Račiupėlis“ Joana Jankauskienė
Teatro ir saviraiškos studija (Noriūnai) Alida Kacinauskienė
Jaunimo studija AMAZING Rima Paliulienė
Teatro ir saviraiškos studija (Antašava) Alida Kacinauskienė

 

FINANSUOJAMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS
2019 m.

PROGRAMOS PAVADINIMAS PROGRAMOS VADOVAS
„Kūrybos cechas 2“ Vilija Morkūnaitė
Vaikų ir jaunimo teatro studija „Ku – kū“ Vita Vadoklytė
Šokio studija „Račiupėlis“ Joana Jankauskienė
Teatro ir saviraiškos studija (Noriūnai) Alida Kacinauskienė
Jaunimo studija AMAZING Rima Paliulienė
Teatro ir saviraiškos studija (Antašava) Alida Kacinauskienė

 

FINANSUOJAMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS

2018 m.

PROGRAMOS PAVADINIMAS PROGRAMOS VADOVAS
Linijinių šokių grupė Dalia Senvaitienė
Šokio studija „Račiupėlis“ Joana Jankauskienė
„Muzikinė vaivorykštė“ Vaiva Mališauskienė
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Inga Dovydėnienė
Vaikų ir jaunimo teatro studija „Ku – kū“ Vita Vadoklytė
„Kūrybos cechas“ Vilija Morkūnaitė

 

FINANSUOJAMOS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS

2017 – 2018 m.

PROGRAMOS PAVADINIMAS  PROGRAMOS VADOVAS
Šokio studija „Šėltinis“ Dalia Senvaitienė
Šokio studija „Račiupėlis“ Joana Jankauskienė
„Muzikinė vaivorykštė“ Vaiva Mališauskienė
„Kūrybos cechas“ Vilija Morkūnaitė
Vaikų ir jaunimo teatro studija „Ku – kū“ Vita Vadoklytė
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija Inga Dovydėnienė

Komisijos ir darbo grupės

Kupiškio kultūros centro Darbo tarybos sudėtis:

  • Pirmininkė – Domilė Sriubikienė,
  • sekretorė – Inga Dovydėnienė,
  • narė – Vaida Karaliūnienė.

Įsakymas dėl Darbo tarybos rinkimų komisijos sudarymo 2020-11-26

DARBO TARYBOS DARBO REGLAMENTAS

Kupiškio kultūros centro tarybos sudėtis:

  • Rasa Gudonienė – Kupiškio kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrai (pirmininkė);
  • Inga Dovydėnienė – Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė (sekretorė);
  • Jolita Janušonienė – Kupiškio kultūros centro direktorė;
  • Albertas Audickas – Kupiškio kultūros centro direktoriaus pavaduotojas ūkiui ir bendriesiems reikalams;
  • Ingrida Bernatavičienė – Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja;
  • Vytautas Knizikevičius – Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas;
  • Skaistutė Paulauskienė – Kupiškio savivaldybės tarybos narė.

Įsakymas dėl Kupiškio KC tarybos rinkimų komisijos sudarymo 2021 m.

Tarnybiniai lengvieji automobiliai

Naudojami tarnybiniai automobiliai:

Eil. Nr. Pavadinimas, markė, modelis Spalva Valstybinis numeris
1. Lengvasis automobilis VW CADDY Balta KRB 017