Skip to main content
Apžvalgos

Linijinių šokių kolektyvo „Arnika” 5-mečio šventė

By 2 spalio, 202015 spalio, 2020No Comments

Visi sutiks, kad tikriausiai viena geriausių laisvalaikio užimtumo priemonių – tai šokis. Nieks nenuneigs, kad kūnui tai yra beveik tobula mankšta, o priklausymas tokiam darniam, gausiam kolektyvui ir bendruomeniškumo puoselėjimas – puiki galimybė kūnui būti darnoje ir harmonijoje su protu ir širdimi.

Spalio 1 dieną linijinių šokių kolektyvas „Arnika” minėjo savo aktyvios veiklos 5-erių metų sukakties šventę. Šie metai ypatingi visam pasauliui dėl siaučiančios pandemijos, todėl šis gražus renginys turėjęs vykti  balandžio 17 d. karantino laiku su viltimi, kad pandemija baigsis, buvo perkeltas į spalio mėn. pradžią.

Tiek pavasarį, tiek paskutinius du mėnesius, Kupiškio KC Subačiaus padalinyje garsiau skambėjo širdį glostanti šokių muzika, plazdėjo suknelės, atkakliai, kantriai kolektyvo moterys ruošėsi savo šventei. Joms talkino režisierė, teatrologė, pedagogė Violeta Mičiulienė. Renginyje buvusiųjų kolegų akis kerėjo tviskančios, kiekvienam šokiui vis kitos kolektyvo suknelės bei nuostabūs šokiai, kurių kiekvieną sekė vis gražesnis: „Lietaus valsas, „Samba“, „Tango”, „Raganų pasiutpolkė”, „Rudens simfonija“ ir viską vainikavo „Valsas”.

Atsižvelgiant į rajono situaciją bei Kupiškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimą, renginys vyko be žiūrovų bei koncertinės programos dalyvių, vedančiosios. Gražių ir širdyje ilgam išliekančių sveikinimo žodžių, negailėjo Kupiškio kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrai Rasa Gudonienė, Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė. Visiems, ištikimiems šio kolektyvo mylėtojams šis renginys buvo nufilmuotas ir artimiausiu metu bus viešinamas internete.

 

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio