Kupiškio KC Šepetos padalinys

Adresas: Šepetos g. 8, Šepetos k., Kupiškio r. sav.

Kupiškio KC Šepetos laisvalaikio salės darbuotojai:
Kultūrinės veiklos vadybininkė – Vaiva Mališauskienė
Mob. 8 606 93001
Meno mėgėjų kolektyvo vadovė – Vaida Karaliūnienė

Kolektyvai

Veiklą vykdo šie kolektyvai:

  • Kapela „Kairabalė“ (vad. V. Mališauskienė) veikla laikinai sustabdyta;
  • Vaikų ir jaunimo muzikos studija „Vaivorykštė“ (vad. V. Mališauskienė);
  • Meno studija ,,Pieštukai“ (vad. V. Karaliūnienė);
  • Šokio studija ,,Disko merginos“ (vad. V. Karaliūnienė).
  • Šepetos jaunimo klubas – „Iš lempos“

2017 m. renginiai, minėjimai, šventės:

Vasario 16-osios minėjimas: https://kupiskiokultura.lt/vasario-16-osios-minejimas-sepetoje/

Užgavėnių šventė: https://kupiskiokultura.lt/spalvingosios-uzgavenes-sepetoje/

Kovo 11-oji: https://kupiskiokultura.lt/popiete-laisvi-ir-kurybiski-sepetoje/

Vaikų velykėlės: https://kupiskiokultura.lt/sepeta-papuose-margaspalviai-kiausiniai/

Mamos diena: https://kupiskiokultura.lt/muzikos-ir-poezijos-popiete-sepetoje-visos-geles-tau-mama/

Sekminės: https://kupiskiokultura.lt/sepetiskiai-kviete-i-sekmines/

Tradicinė kaimo šventė

Tradicinė kapelų šventė „Spanguolynė“

2016 m. renginiai, minėjimai, šventės:

Vasario 16-osios minėjimas: https://kupiskiokultura.lt/vasario-16-patriotines-dainos-suskambo-kupiskio/

Užgavėnių linksmybės: https://kupiskiokultura.lt/uzgaveniu-linksmybes-ir-atrakcijos-sepetoje/

Atvelykio šventė: https://kupiskiokultura.lt/atvelykio-marguciai-vaikams-ir-tevams-sepetoje/

15-osios Sekminės: https://kupiskiokultura.lt/15-osios-sekmines-sepetoje/

Poezijos popietė: https://kupiskiokultura.lt/poezijos-popiete-sepetoje/

Joninės: https://kupiskiokultura.lt/bemiege-joniniu-naktis-sepetoje/

Sporto ir meno šventė bei vasaros palydėtuvės: https://kupiskiokultura.lt/sepetoje-renginiu-sporto-ir-meno-svente-palydeta-vasara/

Obelių bendruomenės teatro spektaklis Šepetoje: https://kupiskiokultura.lt/sepetoje-apsilanke-obeliu-bendruomenes-teatras/

Kapelų šventė „Spanguolynė“: https://kupiskiokultura.lt/sepetoje-aidejo-spanguolynes-garsai/

 

Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinys 2016 metais suorganizavo 8 renginius. Didesni Šepetos padalinio renginiai: Šepetos, Šimonių ir Adomynės saviveiklininkų jungtinis koncertas ,,Laisvės paukščio giesmė“, vykęs vasario 16 d. visuose, aukščiau išvardintuose padaliniuose; ,,Sekminės vaikams ir ne vaikams – 2016“ (renginys vyko lauke, buvo apie 40 žiūrovų ir dalyvių); renginys vaikams ir tėvams ,,Bemiegė Joninių naktis“ (lauko renginys, buvo apie 60 žiūrovų ir dalyvių); vasaros uždarymo proga ,,Sporto ir meno šventė – 2016“, rengta vasaros pabaigoje, kartu su Šepetos kaimo bendruomene, šventėje viešėjo meno kolektyvai bei sportininkai iš Kupiškio ir kitų rajonų (renginys vyko lauke, buvo apie 80 dalyvių ir žiūrovų); Tradicinė kapelų šventė ,,Spanguolynė“, į kurią suvažiavo Kupiškio rajono bei kitų rajonų kapelos (renginys vyko Šepetos A. Adamkienės pagrindinės mokyklos salėje, buvo apie 100 dalyvių ir žiūrovų); gruodžio viduryje rengtas Advento vakaras, kartu su Šepetos A. Adamkienės pagrindine mokykla (buvo apie 40 dalyvių ir žiūrovų); Padėkos vakaras ir šventinis koncertas ,,Palydint senuosius – 2016“, rengtas su Šepetos kaimo bendruomene užbaigė 2016 m. kultūrinę veiklą Šepetos padalinyje (buvo apie 60 dalyvių ir žiūrovų).

Šepetos padalinys 2016 m. surengė 5 edukacines programas, įvairiomis temomis: Atvelykio (buvo mokoma dažyti kiaušinius vašku), Sekminių (dalyviai mokėsi Sekminių dainų bei pasigaminti piemenėlio dūdelių), šiaudinių skulptūrų (vaikai ir jaunimas gamino skulptūras iš šiaudų), piešimo graffiti (ne vieną šventę puošė graffiti technika nupiešti piešiniai ant plėvelės ir pakabinti tarp medžių) bei Advento (dalyviai buvo mokomi Advento dainų, papročių, burtų ir kt.).

Šepetos padalinyje 2016 m. vyko 5 pasilinksminimo vakarai, skirti pavakarojimui vaikams ir jaunimui bei suaugusiems. Vakarų metu vyko suneštinės vaišės, pasišnekučiavimai prie kavos ir arbatos įvairiomis temomis, šokiai.

Padalinyje 2016 m. surengtos 3 jaunimo akcijos. 2 akcijos surengtos pilietine tematika: sausio 13 d. surengta pilietinė akcija Šepetos padalinio kiemelyje, kur buvo minimi 1991 m. sausio 13 d. įvykiai; kovo 11 d. surengta graži akcija ,,Padarysiu atviruką Tau“, buvo pagaminta 30 atvirukų ir išnešiota vienišiems Šepetos gyvenvietės senjorams. Surengta akcija, drauge su Šepetos kaimo bendruomene, prieš Šv. Kūčias: iškepti ir išnešioti vienišiems Šepetos gyvenvietės senjorams kūčiukai, Kalėdiniai meduoliai, duona. 

Šepetos padalinyje 2016 m. surengtos 6 parodos: ,,Ne aš plaku, verba plaka“; ,,Mano krašto langinių raštai“; ,,Dozė vitaminų“; ,,Šieno ornamentai“; ,,Rudeniniai obuoliai“; ,,Kalėdų stebuklas“.  Parodas rengė meno studija ,,Pieštukai“. Parodų metu buvo eksponuojami įvairūs studijos lankytojų darbai: piešiniai, karpiniai įvairiomis temomis bei technika; dirbiniai iš modelino, medžiagų skiaučių, siūlų; Užgavėnių kaukės; Velykų verbos; Rudeninės puokštės/obuoliai; Advento vainikas, Kalėdinės eglutės ir kt.

Meno studijos ,,Pieštukai“ lankytojai dalyvavo 2 respublikiniuose piešinių konkursuose ,,Mano svajonių puodelis“ ir ,,Tu mums viena“.

Šepetos padalinyje surengta 1 poezijos popietė kartu su Šepetos biblioteka, skirta Motinos dienai paminėti.

Šepetos padalinio meno kolektyvai 2016 m. dalyvavo 9 renginiuose išvykose: Subačiuje, Skapiškyje, Migonyse, Šimonyse, Adomynėje, Laičiuose, Kupiškyje, Viešintose (Anykščių r.), Naujamiestyje (Panevėžio r.). Kartu su Šepetos kaimo bendruomene metų gale Šepetos padalinio saviveiklininkams surengta kelionė į Adomynės dvarą, kuriame saviveiklininkai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Gardu pilvui – smagu širdžiai“.

Šepetos padalinio vokalinis moterų ansamblis kartu su Šimonių padalinio vokaliniu moterų ansambliu 2016 m. dalyvavo Respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse ,,Sidabriniai balsai“, kuriame įgijo III kategoriją.

Kultūrinės veikos vadybininkė Vaiva Mališauskienė, kaip solistė, 2016 m. atstovavo Kupiškį įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, vykusiuose Kupiškyje, Utenoje, Panevėžyje bei jo rajone (Piniavoje, Paįstry), Rusijoje (Kaliningrado srityje) ir kt.

Šepetos padalinio kapela ,,Kairabalė“ 2016 m. atšventė savo veiklos 10-etį.

Šepetos padalinyje šiemet įsikūrė naujas kolektyvas – šokio studija ,,Disko merginos“.

Meno studija ,,Pieštukai“ 2016 m. papuošė Šepetos padalinio langus gražiomis, savo rankų darbo, langinėmis.

Šepetos jaunimas kartais renkasi (dažniausiai penktadieniais) pasisėdėti prie arbatos, pažaisti stalo žaidimų, pasimokyti didžėjauti, užsiima kita veikla. Kitaip tariant, saugiai, šiltai ir kūrybiškai leidžia savo laisvalaikį.

Šepetos padalinys glaudžiai bendradarbiauja su Šepetos A. Adamkienės pagrindine mokykla, Kupiškio raj. sav. viešosios bibliotekos Šepetos padaliniu, Šepetos kaimo bendruomene bei vietos verslininkais, ūkininkais. Pastarieji dažnai būna švenčių/renginių rėmėjai.

 

 

 

        Leiskime laiką kartu!