Skip to main content
Apžvalgos

Padėkos vakaras Skapiškyje

By 2 sausio, 2023No Comments

Gruodžio pabaiga – toks metas, kai skaičiuojami padaryti darbai, kai mintyse sukasi padėkos žodžiai ne tik artimiesiems, draugams bet ir tiems, kurie kasdienybės sūkuryje atliko kilnius darbus, buvo kartu, palaikė Kupiškio KC Skapiškio padalinio idėjas ir iniciatyvas, buvo partneriais, rėmėjais ir pagalbininkais įvairių renginių metu visus 2022-uosius metus. Būtent šia proga gruodžio 30 d. Skapiškio padalinyje vyko šventinis muzikos atlikėjo Arvydo Vilčinsko koncertas, prieš kurį buvo prisiminti ypatingi žmonės, įstaigos, įmonės, padėkota ištariant paprastą, bet nuoširdų žodį AČIŪ.

Renginio metu už bendradarbiavimą, pagalbą ir palaikymą dėkojome šiems partneriams: Skapiškio parapijos klebonui Albertui Kasperavičiui, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio pradinio ugdymo skyriui, Skapiškio, Kreipšių ir Naivių bendruomenėms, Skapiškio seniūnijai, Kupiškio viešosios bibliotekos Skapiškio padaliniui, Panevėžio apskrities VPK, Kupiškio rajono PK bendruomenės pareigūnei Inetai Baronaitei.

Gražiausius žodžius skyrėme ir rėmėjams, pagalbininkams: Žydrūnui Petuchovui, ūkininkei Jurgitai Pakalnytei, Edgarui ir Astai Sriubiškiams, UAB „Lašų duona“, Kazlauskų ekologiniam ūkiui, ūkininkei Vilmai Sungailaitei, Vaidui Šlapeliui, IĮ „Gintarinė švara“, Daivai ir Romualdui Tviskams, Andriui Žilinskui, grožio ir soliariumo studijai „Saulanta“, prof. Algirdui Raslanui ir LR Seimo nariui Vidmantui Kanopai, krautuvėlei „Saulės žiedas“, verslininkui Pauliui Talačkai, ūkininkui Tadui Bakanui, Vidmantui Valkauskui,  ūkininkui Algirdui Notkui.

Nuoširdžiai dėkojame vakaro svečiams, žiūrovams bei dainų autoriui ir atlikėjui Arvydui Vilčinskui.

Laimingų visiems 2023-iųjų metų!

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio