Apžvalgos

Spalvingosios Užgavėnės Šepetoje

By 28 vasario, 2017 No Comments

Šiemet, kaip ir visada, Užgavėnės Šepetoje vyko antradienį. Jos buvo ypatingai spalvingos, linksmos ir ,,sočios“.

Šepetoje vykdoma NVŠ programa ,,Muzikinė vaivorykštė“, kurios metu vaikai dainuoja, groja, mokosi liaudies ratelių, o artėjant Užgavėnių šventei ėmė visi kaukes gaminti, kurių pasigamino net 28. Žinoma, jomis patys per šventę pasipuošė ir šventės svečiams jų liko.

Visi, atėję į šventę, turėjo galimybę linksmai pasišokti, padainuoti, iki soties prisivalgyti. Lašininis su Kanapiniu visus kvietė pasivaržyti, kuris stipresnis ar vikresnis. Jaunimas laužą krovė, Morę gamino, po to ją ant laužo sudegino, susirinkusius į šventę arbatėle vaišino. Užgavėnėse nestigo nei gardžių blynų, nei jų valgytojų. O kur dar žemaitiškas šiupinys su kiaulės uodega.

Šventės organizatorė, Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Vaiva Mališauskienė, nuoširdžiai džiaugiasi nuolatiniais partneriais: Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos bendruomene bei Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šepetos padalinio vyresn. bibliotekininke Neringa Paukštiene, taip pat šepetiške Aušrine Petrauskiene, kuri niekada neatsisako pagelbėti ruošiant šventę. Smagu, kad į šventes ateina nuolatiniai dalyviai ir žiūrovai. Dar smagiau, kad šventėje pasirodo ir nauji veidai – Šepetos naujakuriai.

         

Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply