Karantino laikotarpiu suvaržyti susitikimai su artimaisiais ir sustabdytas renginių organizavimas šventinį Tėvo dienos savaitgalį padarė dar ypatingesnį. Išsiilgę bendravimo, gyvos muzikos ir širdį virpinančių eilių žiūrovai rinkosi į Tėvo dienos minėjimo koncertus, kurie Kupiškio rajone vyko birželio mėnesio pirmąjį šeštadienį ir sekmadienį.

 Šventinių minėjimų koncertų maratonas įvyko Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salėje, Alizavos, Subačiaus ir Salamiesčio padaliniuose, kuriuose susirinkusius žiūrovus linksmino Kupiškio kultūros centro padalinių ir laisvalaikio salių kolektyvai. Tėvo dienos koncertų virtinę vainikavo Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje vykęs koncertas. Malonu, kad šios renginių puokštės nepraleido ir pasveikinti atvyko Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Notkus drauge su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Algirdu Raslanu.

Renginio erdvėje susirinkusieji galėjo pasinaudoti rankų dezinfekciniu skysčiu, taip pat susipažinti su informacija pateikta stenduose, kuriuose žiūrovams priminta, jog svarbu laikytis karantino metu nustatytų saugumo reikalavimų ir elgesio taisyklių. Centrinėje miesto širdyje skambiausias dainas brangiems tėveliams dovanojo: Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos gimnazistė Agnė Repečkaitė, Šimonių padalinio moterų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ ir duetas „VirGina“ (vad. Virginija Skupienė), Noriūnų laisvalaikio salės moterų vokalinis ansamblis „Naktakė“ (vad. Irena Jėčiuvienė), Subačiaus padalinio meno vadovas Darius Jakštonis, moterų vokalinis ansamblis „Luknė“ ir duetas (vad. Irena Jėčiuvienė), Kupiškio kultūros centro duetas „Lingo“ (vad. Inga Baniulienė), Salamiesčio padalinio pop grupė „Saulės skrybėlė“ ir kantri muzikos grupė „Lyja“ (vad. Almantas Totoris).

Renginio režisierė – Kupiškio kultūros centro koncertų, spektaklių organizatorė Domilė Sriubikienė,  vedė Kultūros centro darbuotojos: Vaida Karaliūnienė ir Karolina Vaižmužytė. Už sceną dėkojame aktyvistui, Alizavos padalinio meno vadovui Rimvydui Kirstukui.

Diena, dovanojusi puikų orą ir muzikinę nuotaiką, nejučia prabėgo. Dėkojame dalyviams ir žiūrovams bei kviečiame birželio 14 d. 12.30 val. į Gedulo ir vilties dienos minėjimo renginį, kuris vyks Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje.

Kupiškio kultūros centro informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply