Skip to main content
Apžvalgos

Šviečiančio moliūgo vakaras Subačiuje

By 3 lapkričio, 2021No Comments

   Nors žemę vis labiau gaubia tamsa, yra daugybė norinčių ir galinčių įžiebti šviesą, suteikiančią ne tik grožio, bet ir jėgų. Šiame šviesos ir tamsos žaisme pati didžiausia ir džiugiausia vertybė – bendruomeniškumas, vienybė, puoselėjamos ilgametės tradicijos.
   Jau devintus metus vyksiančiai šventei, Subačiaus bendruomenės valdyba Kupiškio rajono savivaldybei pagal paskelbtą Nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo konkursą teikė projektą „Šviečiančio moliūgo vakaras” ir gavo 200 Eur finansavimą. Projekto vadovė ir bendruomenės pirmininkė Jurgita Naujokaitienė iš projekto lėšų nupirko kūrybinius rinkinius organizacijoms, žvakes moliūgams ir saldžiuosius prizus kūrybinių darbų autoriams bei moliūgų kūrėjams.
Kupškio kultūros centro Subačiaus padalinio vestibiulyje ir ant langų puikiai išsidėstė jaunos menininkės Rugilės Taujanskaitės pieštų raganų paroda, gimusi iš projekto skirto spalio mėnesiui, kasdien po vieną raganą, o visai šalia raganų pasakos triptikas. Ant vestibiulio palangių „nutūpė” kūrybiniai moliūgai, kuriuos kūrė Subačiaus gimanzijos pradinukai vadovaujami mokytojų J. Naujokaitienės, J. Petrauskienės, D. Jonelytės ir J. Kulnickienės. Kitus langus papuošė Subačiaus vaikų lopšelio-darželio „Bitučių” grupės auklėtinių (auklėtojos K. Batutienė, V. Petronienė), Kupiškio socialinio paslaugų centro savarankiško gyvenimo namų gyventojų (užimtumo specialistė V. Paliulienė), Subačiaus gimnazijos pradinukų ir dienos centro lankytojų, LSKD „Gubojos” Kupiškio skyriaus piešti ar kitaip sukurti darbai skirti šiai šventei.
Visi kūrėjai bus apdovanoti saldžiaisiais prizais, o Subačių visą ilgąjį savaitgalį skirtingose erdvėse puošė virš 70 dailiai išpjaustytų, šviečiančių žibintų.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija
Kupiškio kultūros centro nuotraukos

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio