Skip to main content
Apžvalgos

Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirtas renginys Subačiuje „Džiaugsmo akimirka“

By 12 gruodžio, 2017No Comments

   Tradicinė šventė buvo pradėta Šiauliuose gimusia ir „Baltijos Ugdymo Centro“ dėka per visą Lietuvą nuvilnijusia akcija „Aš ir Tu – tai MES!“, kurioje  sveikieji ir neįgalieji kartu sukūrė „gyvą“ skulptūrą, simbolizuojančią bendrystę ir vienybę. AŠ – tai neįgalieji bei jų artimieji, TU – negalios nepaliesti – tai MES! O MES – tai lygiateisiai visuomenės nariai, tokie pat lygūs, taip pat bendraujantys, galintys ir turintys teisę nesijausti kitokiais, „brokuotais“ ar nepakankamai gerais. MES visi šios žemės vaikai, puošiantys ir turtinantys ją. 

   Šiemetinio renginio pagrindinis akcentas – kitoks požiūris į neįgaliųjų integraciją, todėl tradicinę šventę „Džiaugsmo akimirka“ organizavo Kupiškio KC Subačiaus padalinys kartu su partneriais – Kupiškio rajono savivaldybės socialinės paramos skyriumi, Kupiškio socialinių paslaugų centru, Subačiaus gimnazija, seniūnija, vaikų lopšeliu-darželiu, biblioteka ir joje dalyvauja visos Kupiškio nevyriausybinės organizacijos, vienijančios negalią turinčius žmones, taip pat Kupiškio specialioji mokykla „Varpelis“, Kupiškio technologijų ir verslo mokykla, Kupiškio jaunimo centras, Kupiškio socialinės globos namai, bendruomenės, svečiai iš Vilniaus – senjorų ansamblis „Vėlyvis“ (vadovas Algirdas Čiukšys).

   Šios šventės prasmė ir tikslas – būti šalia, būti kartu, vieningai pasidalinti džiaugsmais bei rūpesčiais, gražia bendryste bei turimais talentais  praturtinti kiekvieno iš mūsų gyvenimus.
Sveikinimo žodžius ir padėkas Kupiškio NVO organizacijoms įteikė LR Seimo narys Audrys Šimas su padėjėja Egle Blaževičiene, su švente sveikino ir sveikatą stiprinančias dovanas teikė Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Aurimas Martinka, socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Bartulienė, Kupiškio socialinių paslaugų centro vadovė, laikinai einanti pareigas, direktorė Daiva Kytrienė, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos socialinio darbo mokytoja Virginija Kaminskienė, Kupiškio socialinės globos namų socialinis darbuotojas Rimgaudas Bražas.
   Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirta šventė netruko prabėgti, dėkojame visiems, kas įvairiais būdais prisidėjote prie jos.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply