Skip to main content
Apžvalgos

Tautiška giesmė aidėjo Papiliuose

By 14 gegužės, 201522 gegužės, 2016No Comments

Liepos 6 d. Tautiška giesmė skambėjo ir ant Papilių piliakalnio. Ją giedoti buvo kviesti Papilių, Kindėrių, Šepetos bei aplinkinių kaimų gyventojai.
Į kvietimą sureagavo ne mažas būrys žmonių. Sugiedojus giesmę pradėjo pliaupti lietus, bet žmonės jo nepabūgo ir į glaudesnį ratą susiėję traukė visiems gerai žinomas dainas, mergaitės šoko prie laužo. Papilių kaimo gyventoja Virginija Černiuvienė susibūrusiems išsakė savo mintis: ,,Liepos 6 dieną jau kelinti metai ant Papilių piliakalnio giedamas himnas. Kadangi šia proga susirenka nemažai žmonių, galima rengti kasmetinę Papilių kaimo šventę į kurią sugužėtų visi Papiliškiai bei aplinkinių kaimų gyventojai. pabendrautumėm, padainuotumėm, pasišoktumėm, kad ir iki ryto… Juk tiek nedaug tereikia, tik trupučio noro ir trupučio pastangų…“

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Papilių kaimo gyventojui Mindaugui Žalnieriūnui už nušienautą piliakalnį, už sukrautą didelį laužą, už kalades, kurios atstojo kėdes. Nuoširdžiai dėkoja ir Papilių jaunimui bei močiutėms, kurie skleidė žinią apie būsiantį renginuką.

 

Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinys
Meno kolektyvų vadovė Vaiva Mališauskienė
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio