Skip to main content
Apžvalgos

„Vaikai ir lėlės“ renginys – „Babausiadienis“

By 8 rugsėjo, 2023No Comments

Vasariškai šiltą rugsėjo 7 dieną, Kultūros centro kieme vyko paskutinis šių metų lėlių teatro festivalio „Vaikai ir lėlės“ renginys – „Babausiadienis“. Jau 12 valandą Kultūros centre vyko UAB „Artefektas“ edukacinis užsiėmimas „Rištinės lėlės“. Edukatorė papasakojo kuo skiriasi parduotuvių lentynose esančios ir savo rankomis pagamintos lėlės. Pagrindinis skirtumas – pirktinės lėlės neturi sielos… Vaikai atvira širdimi pritarė šiai minčiai ir su dideliu entuziazmu rišo lėles. Paprastutės, bet labai mielos lėlės net gavo vardus ir tapo puikiomis dovanomis artimiesiems.

17.15 val. šventė persikėlė į Kultūros centro kiemą. Visų pamiltas Babausiukas, su savo auklėmis-laumėmis, vaikus pasitiko linksma, festivalio himnu tapusia daina. Pavasarį prasidėjusiame festivalyje vaikams buvo išdalintos spalvinimo knygelės, kurių paskutinis puslapis tapo laimingu bilietu loterijoje. Ir žinoma – šioje loterijoje pralaimėtojų nebuvo. Po smagių dovanėlių dalybų klounų studija „Dulidu“ vaikams parodė nuotaikingą muzikinį klounados spektaklį-paradą „Let’s Jazz!“ o Panevėžio lėlių teatras pristatė spektaklį „Liūdna linksma pasaka“. O kur dar kitos pramogos batutai, skanėstai ir saldainių lietus. Ir visai tai tik todėl, kad Babausiukas vaikams labai norėjo palinkėti sėkmingų mokslo metų ir gerų rezultatų bei priminti, kad ir kitąmet visų labai lauks lėlių teatrų festivalyje. Tad neatsisveikiname, o sakome sudie!

Pagrindiniai festivalio rėmėjai: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Kupiškio rajono savivaldybė.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio