Skip to main content
Apžvalgos

Antrasis kartas laidoje „Lietuvos patriotai“

By 25 vasario, 20171 kovo, 2017No Comments

Vasario 25-ąją kupiškėnai vyko į LRT televizijos projektą „Lietuvos patriotai“. Ši laida – azartiška televizijos viktorina, kurioje dalyvauja net keliasdešimt mažesniųjų Lietuvos miestelių. Kiekvienoje laidoje susitinka trys komandos iš skirtingų vietovių, kurių atstovai kartu su komandai vadovaujančiais „viršaičiais“ atlieka įvairiausias užduotis ir kovoja dėl vietos finaliniuose etapuose. Viktorinos dalyviai atsakinėja į klausimus, susijusius su istorija, aiškinasi senosios lietuvių kalbos žodžių reikšmes, varžosi Lietuvos geografijos, politikos, kultūros istorijos ir kitomis žiniomis.

Kupiškėnų komanda išliko nepakitusi nuo pirmojo dalyvavimo: Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Aurimas Martinka, Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros,  švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Vytis Zavackas, Kupiškio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus vedėja – etnografė Alma Pustovaitienė, gamtininkas ir girininkas Eugenijus Šukys bei Vilniaus kupiškėnų klubo viceprezidentas Vilius Bartulis. Šį kartą varžovais tapo Anykščiai ir Kaišiadorys, kurie tądien buvo stipresni. Kupiškėnai į sekantį etapą nepateko.

Nuoširdžiai dėkojame šauniausiai palaikymo komandai: Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos pedagogams ir mokiniams, Kupiškio rajono savivaldybės administracijai, Kupiškio kultūros cento atstovams ir viktorinos dalyviams už puikų dalyvavimą televiziniame projekte bei savojo krašto garsinimą.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply