Skip to main content
Apžvalgos

Gerumo ir padėkos vakaras „Už tuos metus“ Noriūnuose

By 30 gruodžio, 20221 sausio, 2023No Comments

Gruodžio 29 d. Noriūnuose vyko jaukus ir šiltas gerumo ir padėkos vakaras „Už tuos metus“. Jo metu buvo padėkota visiems 2022 m. saviveiklos kolektyvų nariams, žiūrovams ir kitiems, prisidėjusiems prie Kupiškio kultūros centro Noriūnų padalinio renginių kūrimo ir jų įgyvendinimo.

Renginį pradėjo piktoji pamotė (KKC Noriūnų padalinio mėgėjų teatro „Dvarėlis“ narė R. Ščavinskienė). Gailiai rypuodama, kad išvarė savo podukrą į mišką žibučių ieškoti, o dabar toks gerumas apėmė, kad būtinai nori atsiprašyti, susitaikyti ir susigrąžinti namo. Nors ir labai nerimavo, bet pakviesta sėdo prie šventiškai papuošto stalo klausytis Kupiškio kultūros centro, Alizavos ir Noriūnų padalinių kolektyvų parengto koncerto. O jį pradėjo sesutės iš Rudilių – Aušrinė ir Mėta Pazniokaitės. Po jų pasirodė kapela „Iki ryto“ (vad. I. Jėčiuvienė). Nuostabiu lengvumu pakerėjo Kupiškio kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Amrita“ (vad. I. Bubnova) bei sportinių šokių studijos „Vyja“ (vad. V. Jackūnas) šokėjai. Pirmą kartą Noriūnuose koncertavo ir savo nuostabiais balsais bei itin profesionaliu atlikimu džiugino Alizavos padalinio duetas „Lyrika“ (vad. M. Remeikis). Pasirodė ir Noriūnų padalinio kolektyvas „Naktakė“ (vad. I. Jėčiuvienė). Tačiau pamotė vis nerimo, vis ieškojo savo podukros, visų klausinėjo ar nieks jos nematė. Ir kaip nustebo ir pradžiugo, kai ant scenos pasirodė jos podukra (Adelė Matukaitė), kuri, pasirodo, ne iš namų pabėgo, o kantriai mokėsi dainuoti ir mums padovanojo 2 kūrinius (vad. A. Kacinauskienė). Dainas vis keitė „Amritos“ bei „Vyjos“ pasirodymai, o koncerto pabaigoje mėgavomės Kupiškio kultūros centro vokalinio ansamblio „Garsų rasa“ (vad. I. Baniulienė) melodingomis dainomis. Šventinį koncertą vainikavo Sandros Guginienės atliekama daina „Laimingų Naujų“.

Renginio metu Kupiškio kultūros centro Noriūnų padalinio darbuotojos padėkojo rėmėjams, be kurių darbas nebūtų vykęs taip sklandžiai. Tai: UAB „Laugesta“, IĮ „Seranė“, UAB „Bočiupis“, Palėvenės bendruomenė „Palėvenys“, Rudilių bendruomenė, Puponių bendruomenė, Daivos Bubulienės sodyba – virtuvė „Sraigės ragas“, ūkininkas Antanas Surplys, bitininkai Valda ir Aurimas Bajorai. Už bebendradarbiavimą dėkojame Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriaus kolektyvui, vedėjai Ritai Grinevičienei, Noriūnų seniūnijos darbuotojams, Noriūnų seniūnijos seniūnei Ingridai Varnytei. Nuoširdus ačiū visada į pagalbą atskubančiam Lionginui Chmieliauskui, šeimininkėms Marytei Žalnieriūnienei, Virginijai Bironienei, Vaivai Latožienei. Renginius vesti padėjo jau mūsų pamilti Felicija Butkienė, Rimvydas Latvys, Gintautas Vaitonis.

Už palaikymą, paskatinimą ir patarimus didelį AČIŪ tariame mūsų žiūrovams, renginių lankytojams, facebook puslapio sekėjams.Juk be jūsų nebūtų ir mūsų.

Gerų visiems artėjančių 2023 metų!

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio