Skip to main content
Apžvalgos

Padėkos vakaras „Dėkojame jums“

By 29 gruodžio, 2022No Comments
 
Nepastebimai greitai tirpsta paskutinės šių metų dienos. Stovint ant Naujųjų metų slenksčio norisi stabtelėti ir padėkoti visiems geros valios žmonėms, kurie šiais metais neskaičiuodami valandų, aukodami savo laisvalaikį dalinosi ne tik kasdienine duona, bet ir dėmesiu vienas kitam. Šį šventinį padėkos vakarą, gruodžio 28 d. statulėlėmis ir Subačiaus seniūnijos padėkos raštais buvo apdovanoti 11 nominantų.
Sauliui Likšai padėkota už sportinių veiklų organizavimą, įtraukiant įvairaus amžiaus žmones ir už bendruomeniškumo ugdymą. Jurgitai Naujokaitienei – už nuoširdų darbą organizuojant
SEU gimnazijoje bei už pagalbą iš Ukrainos atvykusiems.
Už nuolatines pastangas sukurti gražesnę Subačiaus vaikų lopšelio-darželio aplinką, bei ilgametį širdies šilumos dalijimą mažiesiems subatėnams padėka įteikta Virginijai Petronienei.
Už pagalbą iš Ukrainos atvykusiems karo pabėgėliams padėkos įteiktos Rolandui Semėnui, Ingai ir Romualdui Pilkauskams, Tomui Kumščiui. Tai pat padėkota ir kitiems, prisidėjusiems prie paramos Subačiuje apsistojusiems ukrainiečiams: Vidai Šleivytei, Žygimantui Žukauskui, Vidmantui Bloškiui, Jolantai Braškienei, Linui Kazbarui, Valei Kesminienei, Bronei Gucevičienei, Gintarei Prabišei, Vytautui Baniui, Egidijui Aukštikalniui, Arūnui Naujokaičiui, Vidmantei ir Mindaugui Makasejevams.
Dar viena padėka įteikta gyvūnų gerovės puoselėtojai Bangai Bukienei.
Už nuolatinę pagalbą puošiant Kupiškio KC Subačiaus padalinio ir Subačiaus miesto erdves nuoširdi padėka išreikšta Subačiaus bendruomenės moterų klubui „O vakarai ilgi“(vad. Neringa Uogelienė). Už svanorystę ir pagalbą kultūrinėje veikloje pagerbti Gabrielė Kirklytė ir Lukas Ulkė, o už gardžias sriubas, aktyvią bendruomeninę veiklą ir pagalbą renginių metu – Daiva Baradinskienė.
Sveikinimo žodžius tarė LR seimo vicepirmininko padėjėjas Virginijus Umbra, Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentas, 2013 m. pasaulio fitneso čempionas Modestas Puišė, Subačiaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Vidmantas Bloškis.
Muzikines dovanas ir šokius skyrė Subačiaus padalinio mėgėjų meno kolektyvai: vaikų instrumentinis ansamblis „Miksas“, NVŠ programos „Gitaros pradžiamokslis“ merginos (vad. Inga Dovydėnienė), jaunimo šokių studija „Amazing“, moterų linijinių šokių kolektyvas „Arnika“ (vad. Irina Bubnova), merginų vokalinis ansamblis „Smile“ ir ansamblio solistė Noema Vaičikauskaitė (vad. Irena Jėčiuvienė), atlikėja Sandra Vilimienė ir solistė Dalė Virbickienė. Renginį vedė Subačiaus gimnazijos abiturientė Solveiga Pavydytė.
Turbūt neįmanoma ištarti tokio ačiū, kad jo užtektų visiems. Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam šio vakaro nominantui, svečui, atlikėjui, šokėjui, ir žiūrovui. Laimingų Naujųjų visiems!
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio