Skip to main content
Apžvalgos

Laičių padalinyje gardžiai kvepėjo ruduo

By 30 rugsėjo, 20163 spalio, 2016No Comments

                     Auksiniais lapais besipuošiantis ruduo skuba vaišinti savo derliumi. Juk tai vienas dėkingiausių metų laikų, kuomet iki soties galima prisivalgyti užaugintų daržovių, vaisių. Paskanauti rudens gėrybių vaišių, pasižiūrėti rudeninio derliaus parodos bei pasiklausyti nuotaikingos koncertinės programos, vykome į Kupiškio kultūros centro Laičių padalinį. Čia tradiciškai buvo paminėta „Derliaus šventė“.

                      Atvykus į šventę svečius, žiūrovus pasitiko visuomet gero žodžio nestokojanti, draugiškoji Laičių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jelena Valkauskienė ir žinoma, gardus gaspadininių priruoštų patiekalų kvapas. Čia dėl skaniausių valgių, iš rudeninio derliaus, rungėsi šeimininkės iš Laičių kaimo gatvių: Skapiškio, Ąžuolo, Kaštonų ir Liepų. Išragauti ir įvertinti skanumynų buvo sukviesta komisija, kurios pirmininke išrinkta Kupiškio kultūros centro direktorė. Komisijos nutarimu, visos gatvės pripažintos nugalėtojomis, o šeimininkės puikiomis gamintojomis.  Visgi, jos išliko paslaptingos ir nei vieno savo receptų neatskleidė.

                            Renginio metu koncertavo ir rudeniui dainas dedikavo Lietuvos ūkininkių draugijos sąjungos Šepetos skyriaus „Skalsa“ moterys (vad. Vaiva Mališauskienė), o linksmą nuotaiką kūrė Antašavos humoristės (Vanda ir Onelė). Tradicinės šventės metu sveikinimo žodį tarė LR Seimo narys Vytautas Saulis ir Skapiškio seniūnijos seniūnas.

Kupiškio kultūros centro informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio