Skip to main content
Apžvalgos

NVŠ saviraiškos studijos stovykla „Laikas kartu“

By 21 liepos, 2021No Comments

Liepos 19 dieną vyko Kupiškio kultūros centro Antašavos laisvalaikio salės NVŠ saviraiškos studijos stovykla „Laikas kartu“. Stovyklos partneris – Antašavos biblioteka.

Pirma dieną praleistą Antašavos mokyklos erdviame kieme, kartu su bendruomenės pareigūne Ineta Baronaite ir jaunuoju policijos rėmėju Dominyku. Stovyklautojus sudomino pasakojimai apie policijos darbą, naudojamas priemones (racija, vaizdo kamera, šaunamasis ginklas, antrankiai ir kt.). Vaikai turėjo galimybę iš arti apžiūrėti policijos automobilį, besibaigiant susitikimui viktorinoje pasitikrino savo kelių eismo taisyklių žinias bei gavo atminimo dovanėlių – atšvaitų.

Antroji dienos dalis – lauko žaidimai, estafetės, šokiai ir dailės pleneras. Vaikų piešinių parodėlę galima bus pamatyti Antašavos bibliotekoje nuo rugpjūčio 2 dienos.

Liepos 20 dieną stovyklos nariai keliavo  į Kupiškio Wake&Jump parką. Vaikai labai laukė šios išvykos, todėl užsisegę saugos liemenes ir gavę leidimą – šoko į vandenį. Diena buvo pilna džiaugsmo, juoko ir krykštavimo.

 

Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio